همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. بیمارستان
 4. chevron_right
 5. بیمارستان خاتم الانبیاء
 6. chevron_right
 7. همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء _ به علت آسیب های زانو این مفصل به خصوص در سالمندان تخریب شده و دردهای شدیدی در آن ایجاد میکند که ممکن است فرد را حتی از فعالیت های ساده ای نظیر بالا رفتن از پله، راه رفتن، نشستن و خوابیدن بدون دردهم محروم کند . اگر استفاده از دارو، تغییر سطح فعالیت های روزمره زندگی و استفاده از عصا هم نتواند کمکی به کاهش مشکلات بیمار بکند ، تعویض مفصل زانو معمولاً آخرین اقدام است

نمونه کار 🚑 همراه بیمار در بیمارستان : خانم راستگو

📌 ﷽ : سالمند خانم سوند و لگنی که زانوهاش رو عمل کرده

💸 حقوق : ۲۹۰٫۰۰۰ تومان

⏰ ساعت کاری : ۳ تا ۲۴ ساعت

🏠 محدوده : بیمارستان خاتم الانبیاء

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

عمل تعویض مفصل زانو در چه مواردی انجام می شود ؟ 

زمانی که فرد مبتلا به آرتروز و یا روماتیم درد دارد و یا اینکه پزشک در حین معاینات خود متوجه می شود استخوان های زانو بر روی یکدیگر سائیده می شوند . در این زمان است که جراح تشخیص می دهد که عمل تعویض مفصل زانو باید انجام شود . در این مرحله سن بیماران باید بالای ۶۰ سال باشد و معمولا بایستی زانو منحرف شده باشد و به شکل پرانتزی و یا ضربدری در آمده باشد .

عوارض عمل تعویض مفصل زانو چیست ؟

 • ترمبوز سیاهرگی عمقی
 • عفونت
 • آسیب عروق خونی
 • آسیب عصبی
 • خونریزی مفصلی
 • درد مزمن و یا سفتی اندام

عوارض بعد از عمل تعویض مفصل زانو در افرادی که دارای اضافه وزن بیمار گونه و چاقی می باشند مخصوصا اگربیمار خانم باشد ، شایع تر می باشد . برای همین است که پزشکان ارتوپد ، کاهش وزن را به بیماران قبل از انجام جراحی توصیه می کنند .

مطالب مرتبط :   همراه بیمار دربیمارستان فیاض بخش

فعالیت های اجتماعی افرادی که تحت جراحی تعویض مفصل زانو قرار گرفته اند 

اگر چه شما بعد از انجام عمل تعویض مفصل زانو قادر خواهید بود به راحتی خم شوید ، راه بروید و روی مبل بنشینید ، اما برای انجام بسیاری از کارهای روزانه خود از قبیل حمام کردن ، غذا پختن و خرید کردن نیاز مند کمک می باشید .

اگر شما در کنار خانواده محترم خود زندگی می کنید ، هر کدام از این عزیزان به عنوانی مراقب  ، برای شما یک پرستار دلسوز خواهند بود . اما اگر شما به دلایلی مجبورید به تنهایی دوران نقاهت بعد از عمل تعوض مفصل زانو را سپری کنید ، پیشنهاد ما در خدمت گرفتن یک پرستار می باشد ، ممدکاران اجتماعی و یا شرکت هایی که برای نگهداری از بیماران و یا سالمندان به خانه ها پرستار اعزام می کنند ، می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

پرستار می تواند در طول دوران درمان در کنار شما بوده و در انجام کارها به شما کمک کند . توصیه دیگر ما در این زمینه کسب اطلاع از وسایل و تجهیزاتی است  که برای افرادی که تحت عمل جراحی تعویض مفصل زانو قرار گرفته اند ؛ مناسب می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
همین الان تماس بگیرید!