همراه بیمار در بیمارستان امیراعلم

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بیمارستان
  4. chevron_right
  5. همراه بیمار در بیمارستان امیراعلم

همراه بیمار در بیمارستان امیراعلم

🚑 همراه بیمار در بیمارستان : خانم رحمان دوست

📌 : همراه بیمار خانم سالمندی که دیسک کمد دارن و برای کار های شخصیشون نیاز به همراه دارن

⏰ ساعت کاری : ۸:۰۰ فردا

🏥 محدوده : همراه بیمار در بیمارستان امیراعلم

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه بیمار در بیمارستان امیراعلم
همراه بیمار در بیمارستان امیراعلم

بیمارستان امیراعلم

بیمارستان امیراعلم یکی از قدیمی‌ترین بیمارستان‌های ایران است که به همت دکتر امیرخان امیراعلم در سال ۱۳۲۲ ه‍.ش در شهر تهران بنیان نهاده شد. این بیمارستان در حال حاضر بزرگترین و معروفترین مرکز درمانی گوش و حلق و بینی در ایران و خاورمیانه است.

بیمارستان امیراعلم در ابتدا با نام بیمارستان نسوان آغاز به فعالیت کرد و هدف از ایجاد آن زایشگاه و آموزش و تربیت پرستار و ماما بود این مرکز تا سال ۱۳۱۹ ه‍.ش جزء موسسات تابعه کل مملکتی بود و سپس زیر نظر وزارت بهداری قرار گرفت. در سال ۱۳۲۲ بخش زنان این بیمارستان به بیمارستان زنان در خیابان انقلاب کنونی انتقال یافت و بخش‌های درمانی گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، اطفال و دندانپزشکی جایگزین گردید و در سال ۱۳۲۳ با تصویب شورای دانشگاه این بیمارستان به پاس خدمات ارزشمند دکتر امیراعلم و به نام بنیانگذار آن «بیمارستان امیراعلم» نام گرفت.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان شریعتی

این بیمارستان در منطقه ۱۲ شهرداری تهران، خیابان سعدی شمالی واقع شده‌است و در حال حاضر وابسته به دانشگاه علوم پزشکی تهران است

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران یکی از دانشگاه‌های دولتی ایران و تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان تهران است.

ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه و انتزاع از آن

در آبان ۱۳۸۹ با حکم وزیر بهداشت، واحدهای آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی تهران و واحدهای بهداشتی و درمانی این دانشگاه به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتقل شد.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در کلینیک زیبایی ایرانیان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این ابلاغ را در راستای اجرای تصمیمات دولت مبنی بر خروج دستگاه‌های اجرایی از استان تهران و در جهت تأمین یکپارچگی در ارائه خدمات آموزشی و بهداشتی، درمانی استان تهران و کاهش تصدی گری امور موازی اعلام و به ابلاغ مصوبه شماره ۶۷۷/۱۱۰ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهوری اشاره کرد. پس از ادغام دو دانشگاه موج اعتراضات زیادی از سوی اعضای هیئت علمی و دانشجویان علوم پزشکی ایران را برانگیخت و این اعتراضات دو سال و نیم طول کشید و فروردین ۱۳۹۲ ه‍.خ با حضور اکثر اعضا هیئت علمی در محل وزارت بهداشت، شورای گسترش دانشگاه‌ها تشکیل جلسه داد و رای به احیا مجدد این دانشگاه داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!