همراه بیمار در بیمارستان سردار سلیمانی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بیمارستان
  4. chevron_right
  5. همراه بیمار در بیمارستان سردار سلیمانی

همراه بیمار در بیمارستان سردار سلیمانی _ پرآوازه‌ترین گونهٔ بیمارستان، بیمارستان عمومی است که به‌طور معمول دارای یک بخش اورژانس برای درمان مشکلات فوری سلامتی از قربانیان آتش‌سوزی و تصادف گرفته تا بیماری‌های ناگهانی است. یک بیمارستان منطقه‌ای به‌طور معمول مهمترین مرکز مراقبت‌های بهداشتی در منطقه خود است، که دارای تعداد زیادی تخت برای مراقبت‌های ویژه و تخت‌های اضافی برای بیمارانی است که نیاز به مراقبت طولانی مدت دارند.

🚑 همراه بیمار در بیمارستان : خانم پردیسان

📌 : همراه بیماری که خانمی که زایمان کردن و به همراه نیاز دارن

💸 حقوق : ۴۰۰٫۰۰۰ تومان

⏰ ساعت کاری : فردا صبح

🏥 محدوده : همراه بیمار در بیمارستان سردار سلیمانی شهر قدس

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراه بیمار در بیمارستان سردار سلیمانی
همراه بیمار در بیمارستان سردار سلیمانی

بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ۱۶۰ تختخوابی سردار شهید سلیمانی پنجشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۹ با حضور مسئولان کشوری، استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حضور رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
 بهره برداری از این بیمارستان نقطه عطفی در توسعه کمی و کیفی زیرساخت های درمانی شهرستان قدس است چرا که پیش از این تنها بیمارستان این شهرستان، بیمارستان ۱۲ بهمن با ظرفیت ۴۰ تختخوابی وابسته به تامین اجتماعی بوده است.
ساخت بیمارستان شهرقدس در سفرهای استانی دولت در سال ۹۴ مورد تصویب قرار گرفت که در این راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس زمینی به مساحت ۲۲ هزار ۴۴۸ متر مربع را برای این اقدام در انتهای بلوار امامزاده برای احداث این مرکز درمانی اختصاص دادند.
همراه بیمار در بیمارستان سردار سلیمانی
پیشرفت فیزیکی
این طرح عمرانی تا پایان سال ۹۷ کمتر از سی درصد بود اما از سال ۹۸ به بعد شاهد پیشرفت قابل توجه ای در این پروژه بیمارستانی بودیم. که به باور بسیاری از دست اندرکاران، مهمترین عامل پیشرفت و تکمیل این بیمارستان تعامل دستگاههای اجرایی بود.
بیمارستان شهر قدس شامل بخش های بستری داخلی، بستری کودکان، بستری جراحی، ccu، Icu، Nicu، اورژانس، بستری روانی، دیالیز، pccu، گهواره نوزاد، درمانگاه، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، رادیولوژی و دیگر قسمت ها است.
بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی سردار شهید قاسم سلیمانی شهرستان قدس با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان در چهار طبقه ساخته شده که نقطه عطفی برای جبران کمبود سرانه های تخت های بیمارستانی محسوب می شود.
مطالب مرتبط :   همراه بیمار برای بیمار کرونایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!