همراهی در بیمارستان تریتا

همراه در بیمارستان شرکت نفت

همراهی در بیمارستان تریتا

🚑 همراه بیمار در بیمارستان : آقای جلالی فرد

📌 ﷽ : همراه بیمار در بیمارستان برای بیماری که برای سه شب نیاز به همره در بیمارستان دارن

⏰ ساعت کاری :  ۷:۰۰فردا

🏥 محدوده : همراهی در بیمارستان تریتا

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

همراهی در بیمارستان تریتا
همراهی در بیمارستان تریتا

بیمارستان تریتا در یک نگاه

بیمارستان تریتا در سال 1380 تیمی 12 نفره از پزشکان مجرب، مجتمع پزشکی سهند را تأسیس نمودند. در طی سالیان آتی، یعنی در سال 1384 الی 1385 پس از اوج گرفتن فعالیت های مجتمع، هیئت مؤسسان به این نتیجه رسیدند که مجتمع سهند به علت بالا رفتن تقاضا و حجم کاری زیاد دیگر پاسخ گوی نیاز گیرندگان خدمت نبوده و می بایست به صورت گسترده تر به ارائه خدمات پرداخته شود، بنابراین به تدریج ایده تأسیس یک بیمارستان مجهز شکل گرفت.

از میان 12 نفر سرمایه گذار اولیه 6 نفر به عنوان هیئت مؤسس انتخاب گردید و برای تأسیس بیمارستان برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفت. این پروژه نیازمند صرف هزینه، زمان بسیار و تشکیل جلسات متعدد داشته و در سال 1385 شرکت ابوریحان طب آریا جهت پشتیبانی فعالیت های پروژه با تلاش هیئت مدیره به مدیریت جناب آقای دکتر خلیل نژاد تأسیس گردید. اولین گام برای تأسیس بیمارستان، یک مکان یابی بهینه و اصولی بود. هیئت مؤسسان با در نظر داشتن شرایط اقتصادی، قیمت زمین، دسترسی به شبکه حمل ونقل، آلودگی محیط، خاک منطقه و امنیت طبیعی در برابر خطراتی چون سیل و زلزله، فاصله از مراکز درمانی دیگر، تراکم جمعیت و … نهایتاً پس از 8 ماه مطالعه و بررسی منطقه 22 انتخاب را انتخاب نمودند.

مطالب مرتبط :   همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیا
همراهی در بیمارستان تریتا

قرار داشتن بیمارستان در منطقه 22 شهرداری، که در شمال غرب تهران واقع شده است و تنها منطقه دارای الگوی شهر سازی و معماری در کشور می باشد. با وجود بیش از 1 میلیون نفر جمعیت پیش بینی شده در طرح تفضیلی و قرارگیری بیمارستان در مسیر بزرگراه ها (بزرگراه تهران – کرج، بزرگراه همت، بزرگراه تهران – شمال، بزرگراه رسالت و بزرگراه آزادگان)، این بیمارستان منحصر به فرد کرده است.

با پیگیری های مستمر هیئت مدیره در سال 1386 موافقت اصولی برای تاسیس بیمارستان از وزارت بهداشت اخذ گردید. در ابتدا فرض بر تأسیس یک بیمارستان 100 تختخوابی بود که در شهریور 1386 به 12 نفر و 2 ماه بعد به 30 نفر سهام واگذار گردید. لکن پس از گذشت چند ماه هیئت مؤسسان به این نتیجه رسیدند که بیمارستان دارای قابلیت های بیشتر بوده و امکان ارتقاء بیمارستان به 200 تختخواب وجود دارد، لذا موافقت اصولی پس از انجام مراحل اداری و قانونی برای تأسیس یک بیمارستان 200 تختخوابی اخذ گردید. در همان سال نقشه های بیمارستان آماده و در اواخر سال مجوز گود برداری از شهرداری اخذ گردید.

مطالب مرتبط :   خدمات پرستاری و همراه بیمار در بیمارستان

نهایتاً پس از اخذ مجوز در خرداد 1387 گودبرداری با حضور جناب آقای دکتر قالیباف شهردار محترم تهران آغاز گردید و در اواخر این سال کار ساخت و ساز بیمارستان آغاز گردید. از نکات مهم و قابل توجهی که در ساخت بیمارستان تریتا می توان ذکر کرد، تشکیل تیم فنی و اجرایی برای راه اندازی پروژه بود. این اقدام بدان جهت صورت پذیرفت که هیئت مدیره لازم می دانستند که برای سرعت بخشیدن به پروژه به صورت دائم و مستمر با مدیران و کادر تیم فنی در ارتباط باشند. جالب توجه است امکاناتی که خارج از توان و محدوده منابع تیم فنی می بود با همت و تلاش خود هیئت مؤسسان تأمین می گردید. برای مثال کارخانه منتخب فاقد امکان تولید بلوک های ضد حریق بوده و با حمایت ها و پیگیری های هیئت مدیره، خط تولید بلوک ضد حريق را جهت به کارگیری در بیمارستان به کارخانه مذبور اضافه نمودند.

نمونه کارهای روزمُزدی, همراه بیمار در بیمارستان
نوشتهٔ پیشین
همراه در بیمارستان کسری
نوشتهٔ بعدی
همراه در بیمارستان شرکت نفت

محتوای مرتبط

همراه بیمار در بیمارستان ولیعصر ناجا

همراه بیمار در بیمارستان ولیعصر ناجا

همراه در بیمارستان شماره 2

همراه در بیمارستان شماره 2

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

همراه بیمار در بیمارستان خاتم الانبیاء

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

انجام امور منزل در ولنجک

انجام امور منزل در ولنجک

امور منزل مترو تجریش

انجام امور منزل جوادیه

خدمات پرستاری برای سالمند آقا میدان توحید

خدمات پرستاری برای سالمند آقا میدان توحید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!