نظافت و خدمات منزل

امور منزل و آشپزی : خانم طاهری

📌﷽ : انجام امور منزل و آشپزی برای خانواده سه  نفره کسی باشه که دست پخت خوبی داشته باشه و اگه لازم بود بتونه تا دیر وقت بمونه

💸 حقوق : 4٫900٫000 تومان

⏰ ساعت کاری : ۹ صبح تا ۵ عصر
(جمعه تعطیل)

🏠 محدوده : نظافت و خدمات منزل میدان ونک

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

نظافت و خدمات منزل
نظافت و خدمات منزل

 

نظافت و خدمات منزل

نظافتچی که از شرکت های معتبر معرفی می شود انگیزه لازم برای انجام بهتر امور منزل را داشته و برای اینکه نظر مثبت صاحبخانه را جلب نماید، تلاش بیشتری می کند. در نتیجه عملکرد بهتری نیز خواهد داشت، در صورتی که نظافتچی شخصی ممکن است این انگیزه را نداشته باشد. پس خدماتی نظافتی خود را به ما بسپارید .

خدمتکار در منزل چه خدماتی را ارائه می دهد

اینکه خدمتکار چه خدماتی را ارائه نماید بستگی مستقیم با نیازهای صاحبخانه و توقعات او دارد. بسته به اینکه فرد برای انجام چه خدماتی با شرکت های نظافتی و خدماتی تماس می گیرد، نیرو مورد نظر اعزام خواهد شد.

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی تهران نو

چطور مبلمان خانه خود را سالم نگه داریم

طریقه از بین بردن لکه های روی مبل

اگر روی مبل شما لکه‌ای ایجاد شده است بهتر است پیش از کهنه شدن فکری برای تمیز کردن آن کنید. برای این منظور می‌توانید از الکل و فرچه نرم استفاده کنید و به آرامی روی منطقه مورد نظر بکشید تا لکه به صورت کامل پاک شود.

نظافت و خدمات منزل

نحوه جابه‌جا کردن مبلمان سنگین روی فرش و یا گلیم فرش

در بعضی مواقع ممکن است حین اثاث‌کشی منزل مجبور باشید مبلمان خود را که بسیار نیز سنگین هستند را جابه‌جا کنید. پس نگران نباشید برای این کار کافی است از فویل (ورق های آلیمنیومی) استفاده کنید. ابتدا به تعداد مورد نیاز زیر پایه‌های مبل ،فویل‌ها را برش داده و دقیقا زیر پایه مبل بگذارید.

مطالب مرتبط :   امور منزل مترو محلاتی

نحوه تمیز کردن مبل چرمی

روغن زیتون و یا روغن بچه را به پنبه بزنید و روی مبل بکشید و اجازه بدید تا ۱ ساعت روغن خشک بشود به همین راحتی می‌توانید بعد از یک ساعت، یک مبل چرمی تازه در منزل خود داشته باشید.

پاک کردن لکه سوختگی روی مبل

بعضی مواقع ممکن است یک تکه از سیگار روشن روی مبل های شما بیفتند و قسمتی از آن را بسوزاند و لذا یک لکه سوختگی روی مبل ایجاد شود. پس نگران نباشید برای رفع این مشکل کافی است قند را روی لکه بمالید و آن قدر این کار را ادامه دهید تا پاک شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!