امور منزل و نظافت بهارستان

# انجام امور منزل و آشپزی در تهران # نظافت و آشپزی در منزل # نظافت و آشپزی جنت آباد # آشپزی در منزل دو روز در هفته

نظافت و آشپزی جنت آباد ❤ پرستار سلام نظافت و آشپزی در منزل خانم در تهران با مجوز رسمی و بیش از 12 سال سابقه فعالیت درخشان در زمینه اعزام نیروی خدماتی دائم و موقت در خدمت شماست .

نظافت و آشپزی جنت آباد آشپزی در منزل دو روز در هفته

در قسمت پایین یکی از نمونه کارهای پرستار : نظافت و آشپزی جنت آباد برای سالمند خانم که روزها تنها هستند را می توانید مشاهده کنید و برای درخواست نیروی خدمتکار برای انجام امور منزل و آشپزی با پرستار سلام تماس بگیرید. ممنونیم که پرستار سلام را انتخاب نموده اید .

# انجام امور منزل و آشپزی در تهران # نظافت و آشپزی در منزل

نام نمونه کار انجام امور منزل و آشپزی در تهران : خانم رضایی

📌 توضیحات مریوط به شرایط کار نظافت و آشپزی در منزل در جنت آباد : امور منزل و آشپزی برای خانم سالمند سالم که روزها تنهاس ( پرستار سلام با بیش از 12 سال سابقه درخشان و 12 سال ،

روز به روز با توجه به بازخورد شما کارفرمایان محترم ، پیشرفت کوچک ولی روزانه و مستمر با افتخار در خدمت شماست تیم اعزام نیروی خدماتی در منزل پرستار سلام )

💸 حقوق خدمتکار در منزل به صورت دائم و ماهانه : 12.000.000 تومان

⏰ ساعت کاری : 9 صبح تا 5 عصر
(جمعه تعطیل)

آیا پرستار سلام آشپزی در منزل دو روز در هفته و یا آشپزی در منزل سه روز در هفته را نیز دارد ؟

بله پرستار سلام با توجه به شرایط و نیاز شما بسیار منعطف است و اعزام نیروی خدماتی برای آشپزی در منزل دو روز در هعفته و یا بیشتر و کمتر به صورت خدمتکار خانم موقت و یا خدمتکار خانم برای نظافت و آشپزی در منزل به صورت دائم و حتی شبانه روزی کار آسانی است .

🏠 محدودهای که خدمتکار منزل تهران در آن فعالیت خواهد کرد : نظافت و آشپزی جنت آباد

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی در پیکان شهر

نظافت و آشپزی جنت آباد
نظافت و آشپزی جنت آباد / نظافت و آشپزی در منزل

نظافت و آشپزی جنت آباد

اعزام نظافتچی و درخواست نظافتچی از هر نقطه و مکانی که صورت میگیرد بسیار مهم میباشد و باید این مواقع بسیار دقت کنید که آیا شرکتی خدماتی که از آن نیرو استخدام می کنید معتبر می باشد یا خیر و یا از نیرو های قابل اعتماد استفاده می نماید .

شرکت خدماتی پرستاری سلام با تجربه بیش از 12 سال کار در زمینه های پرستاری و خدمات نظافتی منزل می تواند شما را در رسیدن به یک محل زندگی تمیز و سالم یا نیرو های مجرب و کار آزموده راهنمایی نماید شما می توانید با شماره های موجود در سایت از ما مشاوره رایگان دریافت کرده و با خیال راحت منزل خود را به ما بسپارید.

نکاتی برای داشتن خانه مرتب که باید بدانید

آرزوی هر خانم کدبانویی است که خانه ای مرتب و منظم داشته باشد تا در مواجهه به مهمان های سرزده بتواند به نحو احسنت از آن ها پذیرایی کند و بهم ریختگی خانه موجب سرخوردگی او نشود.

گرچه داشتن خانه ای مرتب و تمیز آن هم با داشتن فرزند کوچک و همسر شلخته کار دشواری است و تمیزکاری روزانه موجب خستگی زیاد میشود ولی با داشتن یک برنامه حساب شده و تقسیم کار در بین روزهای هفته میتوانید همیشه خانه ای مرتب و منظم داشته باشید

و به کدبانویی نمونه در فامیل مبدل شوید. اگر شما هم به دنبال راه حلی برای نظم دادن به وسایل خانه و جلوگیری از بهم ریختگی آن ها هستید با ما همراه باشید تا با نکاتی ساده همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید.

# نظافت و آشپزی جنت آباد # نظافت و آشپزی در منزل # آشپزی در منزل دو روز در هفته # انجام امور منزل و آشپزی در تهران

برای شروع کار 

یک برنامه هفتگی برای تمیزکاری داشته باشید

با نوشتن یک برنامه هفتگی برای تمیزکاری خانه از تلنبار شدن کارها روی هم جلوگیری نمایید، اگر در طول هفته هر روز را به مرتب کردن یکی از قسمت های خانه اختصاص دهید

دیگر کارها روی هم تلنبار نمیشود و مجبور نیستید یک روز تعطیل خود را صرف تمیز کردن کل خانه کنید و در آخر هم با خستگی به رختخواب بروید بلکه میتوانید روز تعطیل را به تفریح اختصاص دهید.

مطالب مرتبط :   انجام امور منزل در جردن

در ادامه یک نمونه برنامه ریزی را مثال می زنیم و شما میتوانید از آن پیروی کنید و یا اینکه برنامه را طبق میل خودتان تغییر دهید. برای مثال:

 هر وسیله را سر جای خودش قرار دهید

روز اول را به جمع کردن وسایل اضافی از سطح پذیرایی اختصاص دهید برای این کار برای هر قسمت از خانه یک سبد اختصاص دهید و وسایل هر قسمت را داخل سبد مخصوص خودش قرار دهید.

بعد از اینکه وسیله های اضافی را از پذیرایی جمع آوری کردید هر کدام از آن ها را به مکان مخصوص خودش برده و وسیله ها را سر جایشان بگذارید.

حالا وسیله های پذیرایی را بخوبی مرتب کرده و هر وسیله را سر جای خودش بچینید.

سری هم به وسایل بازی کودکان بزنید و آن ها را مرتب کرده و هر وسیله را سر جای خودش قرار دهید. بهتر است لوازم اضافی و اسباب بازی های به درد نخور را جدا کرده تا از شلوغی و بهم ریختگی مداوم وسیله ها جلوگیری نمایید.

لباس های کثیف را بشویید

لباس هایی که نیاز به شستشو دارند را از کمدها و سطح خانه جمع کنید و داخل لباسشویی بریزید اگر نیاز بود آن ها را در دو نوبت به داخل لباسشویی بریزید. لباسها را بعد از شستشو و خشک شدن تا کرده و در کشوها و کمدهای مخصوص جا دهید.

اگر کشوها و کمد ها به هم ریخته بود الان فرصت خوبی است تا در حین جمع کردن لباسهای شسته شده آن ها را هم مرتب تا کرده و سرجای خود قرار دهید.

# آشپزی در منزل دو روز در هفته # انجام امور منزل و آشپزی در تهران # نظافت و آشپزی در منزل # نظافت و آشپزی جنت آباد

پیام مدیریت پرستار سلام : با بیان کردن و استفاده از کد تخفیف GIFT10024 در هنگام تماس با پرستار سلام می توانید از 10 در صد تخفیف استفاده نمایید این کد تخفیف تاریخ انقضا ندارد 😉

نظافت منزل و آشپزی, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
نظافت منزل و آشپزی ونک
نوشتهٔ بعدی
امور منزل و نظافت بهارستان

محتوای مرتبط

نظافت منزل تهران و کرج

نظافت منزل تهران و کرج

امور منزل و آشپزی برای سه نفر ، نارمک

امور منزل و آشپزی برای سه نفر ، نارمک

امور منزل و آشپزی برای یک نفر ، میدان شهدا

امور منزل و آشپزی برای یک نفر ، میدان شهدا

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

تزریق آمپول در اباذر

تزریق آمپول در اباذر

پرستار کودک در منزل ، سعادت آباد

پرستار کودک در منزل ، سعادت آباد

همراه در بیمارستان برای 1شب

همراه در بیمارستان برای 1شب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!