امور منزل و نظافت بهارستان

نظافت و آشپزی جنت آباد

امور منزل و آشپزی : خانم رضایی

📌﷽ : امور منزل و آشپزی برای خانم سالمند سالم که روزها تنهاس

💸 حقوق : 4.900.000 تومان

⏰ ساعت کاری : 9 صبح تا 5 عصر
(جمعه تعطیل)

🏠 محدوده : نظافت و آشپزی جنت آباد

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

نظافت و آشپزی جنت آباد
نظافت و آشپزی جنت آباد

نظافت و آشپزی جنت آباد

اعزام نظافتچی و درخواست نظافتچی از هر نقطه و مکانی که صورت میگیرد بسیار مهم میباشد و باید این مواقع بسیار دقت کنید که آیا شرکتی خدماتی که از آن نیرو استخدام می کنید معتبر می باشد یا خیر و یا از نیرو های قابل اعتماد استفاده می نماید . شرکت خدماتی پرستاری سلام با تجربه 8 سال کار در زمینه های پرستاری و خدمات نظافتی منزل می تواند شما را در رسیدن به یک محل زندگی تمیز و سالم یا نیرو های مجرب و کار آزموده راهنمایی نماید شما می توانید با شماره های موجود در سایت از ما مشاوره رایگان دریافت کرده و با خیال راحت منزل خود را به ما بسپارید.

نکاتی برای داشتن خانه مرتب که باید بدانید

آرزوی هر خانم کدبانویی است که خانه ای مرتب و منظم داشته باشد تا در مواجهه به مهمان های سرزده بتواند به نحو احسنت از آن ها پذیرایی کند و بهم ریختگی خانه موجب سرخوردگی او نشود. گرچه داشتن خانه ای مرتب و تمیز آن هم با داشتن فرزند کوچک و همسر شلخته کار دشواری است و تمیزکاری روزانه موجب خستگی زیاد میشود ولی با داشتن یک برنامه حساب شده و تقسیم کار در بین روزهای هفته میتوانید همیشه خانه ای مرتب و منظم داشته باشید و به کدبانویی نمونه در فامیل مبدل شوید. اگر شما هم به دنبال راه حلی برای نظم دادن به وسایل خانه و جلوگیری از بهم ریختگی آن ها هستید با ما همراه باشید تا با نکاتی ساده همیشه خانه ای تمیز و مرتب داشته باشید.

مطالب مرتبط :   نظافت و امور منزل سعادت آباد

برای شروع کار 

یک برنامه هفتگی برای تمیزکاری داشته باشید

با نوشتن یک برنامه هفتگی برای تمیزکاری خانه از تلنبار شدن کارها روی هم جلوگیری نمایید، اگر در طول هفته هر روز را به مرتب کردن یکی از قسمت های خانه اختصاص دهید دیگر کارها روی هم تلنبار نمیشود و مجبور نیستید یک روز تعطیل خود را صرف تمیز کردن کل خانه کنید و در آخر هم با خستگی به رختخواب بروید بلکه میتوانید روز تعطیل را به تفریح اختصاص دهید.

در ادامه یک نمونه برنامه ریزی را مثال می زنیم و شما میتوانید از آن پیروی کنید و یا اینکه برنامه را طبق میل خودتان تغییر دهید. برای مثال:

 

هر وسیله را سر جای خودش قرار دهید

روز اول را به جمع کردن وسایل اضافی از سطح پذیرایی اختصاص دهید برای این کار برای هر قسمت از خانه یک سبد اختصاص دهید و وسایل هر قسمت را داخل سبد مخصوص خودش قرار دهید. بعد از اینکه وسیله های اضافی را از پذیرایی جمع آوری کردید هر کدام از آن ها را به مکان مخصوص خودش برده و وسیله ها را سر جایشان بگذارید.

مطالب مرتبط :   امور منزل 2 روز در هفته تهرانپارس

حالا وسیله های پذیرایی را بخوبی مرتب کرده و هر وسیله را سر جای خودش بچینید.

سری هم به وسایل بازی کودکان بزنید و آن ها را مرتب کرده و هر وسیله را سر جای خودش قرار دهید. بهتر است لوازم اضافی و اسباب بازی های به درد نخور را جدا کرده تا از شلوغی و بهم ریختگی مداوم وسیله ها جلوگیری نمایید.

 

لباس های کثیف را بشویید

لباس هایی که نیاز به شستشو دارند را از کمدها و سطح خانه جمع کنید و داخل لباسشویی بریزید اگر نیاز بود آن ها را در دو نوبت به داخل لباسشویی بریزید. لباسها را بعد از شستشو و خشک شدن تا کرده و در کشوها و کمدهای مخصوص جا دهید. اگر کشوها و کمد ها به هم ریخته بود الان فرصت خوبی است تا در حین جمع کردن لباسهای شسته شده آن ها را هم مرتب تا کرده و سرجای خود قرار دهید.

,
نوشتهٔ پیشین
نظافت منزل و آشپزی ونک
نوشتهٔ بعدی
امور منزل و نظافت بهارستان

محتوای مرتبط

امور منزل و آشپزی برای پدر و دختر ، آریا شهر

امور منزل و آشپزی برای پدر و دختر ، آریا شهر

امور منزل و آشپزی برای 4 نفر زعفرانیه

امور منزل و آشپزی برای 4 نفر زعفرانیه

امور منزل و آشپزی درکه

انجام امور منزل فرشته

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

امور منزل و آشپزی پاکدشت

امور منزل و آشپزی دماوند

پرستاری از سالمند پوشکی ، نیاوران

پرستاری از سالمند پوشکی ، نیاوران

ماساژ درمانی در منزل پونک

ماساژ درمانی در منزل پونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!