مراقب سالمند چیتگر

🧑🏻‍🦳 پرستار سالمند : خانم سالک

📌 : سالمند خانم پوشکی که با پسر 65 ساله خودش زندگی می کنه

💸 حقوق : 7.500.000 تومان

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه تعطیل)

🏠 محدوده : مراقب سالمند چیتگر

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

مراقب سالمند چیتگر
مراقب سالمند چیتگر

منطقه چیتگر تهران کجاست ؟

منطقه چیتگر تهران کجاست و آگاهی از این موضوع که این منطقه از چه پتانسیل هایی برای پیشرفت برخوردار است، با وجود آنکه منطقه چیتگر قدمت زیادی ندارد اما از شهرک های نوساز، برج های بلند مرتبه و جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است، از این رو شناخت دقیق تر این منطقه می تواند مفید واقع شود.

منطقه چیتگر که یکی از محله های منطقه 22 تهران به شمار می رود، در شمال غربی آن واقع شده است. این منطقه دارای جاذبه های گردشگری مانند جنگل و دریاچه می باشد و آب و هوایی بسیار دلپذیر دارد. منطقه چیتگر از شمال به اتوبان شهید همدانی، از جنوب به آزادراه تهران کرج، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به پیکان شهر و آزادشهر منتهی می شود

مطالب مرتبط :   مراقبت از سالمند آقا کامرانیه

آینده منطقه چیتگر تهران

در گذشته های نه چندان دور بسیاری از ساکنان تهران حتی نمی دانستند که منطقه چیتگر تهران کجاست اما اکنون به لطف وجود پروژه های عظیمی نظیر ایران مال، مجموعه هزار و یک شهر، آسمان خراش های پرتعداد و همچنین جاذبه های گردشگری فراوان، کمتر کسی را می توان یافت که نام منطقه چیتگر را نشنیده باشد.

چیتگر را می توان یکی از مناطق آینده دار تهران نامید. آینده منطقه 22 تهران و مخصوصا چیتگر که قدمت زیادی هم ندارد، به دلیل وسعت زیاد، مناطق جنگلی با طبیعت بکر، آب و هوای مساعد و دسترسی مناسب، درخشان بوده و این منطقه از پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه برخوردار است و به همین دلیل همواره مورد توجه نهادهای دولتی و بخش های خصوصی علاقه مند به سرمایه گذاری در زمینه پروژه های مسکونی و تفریحی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!