مراقب سالمند در منزل

مراقبت از سالمند : خانم کاظمی

📌﷽ : سالمند خانم پوشکی تنها

💸 حقوق : 5.700.000 تومان

⏰ ساعت کاری : شبانه روزی (جمعه تعطیل)

🏠 محدوده : مراقب سالمند در منزل  بریانک

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️  ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

مراقب سالمند در منزل
مراقب سالمند در منزل

مراقب سالمند در منزل

افراد پیر بیشتر از افراد دیگر دنبال جلب توجه هستند و احساس تنهایی بیشتری نسبت به افراد دیگر میکنند وقتی که شما در مواقعی عصبانی میشوید این افراد دچار سردرگمی میشوند.

صبر پرستار سالمند

از آنجا که مراقبت از بیماران و مخصوصاً سالمند بیمار نیاز به تحمل زیادی دارد، پرستار سالمند باید بتواند پابه پای بیمار به حرف های او گوش دهد، چون امکان دارد سالمند بسیار آهسته صحبت کند یا تمرکز حواس نداشته باشد. همچنین پرستار سالمند در برخورد با اعضای خانواده سالمند هم باید صبور باشد، چرا که آن‌ها ممکن است، به دلیل اینکه یکی از عزیزانشان به مراقبت ۲۴ ساعته احتیاج دارد، در شرایط روحی مناسبی نباشند.

مطالب مرتبط :   پرستار سالمند در منزل ، سعادت آباد

دقت پرستار سالمند

یکی از لازمه های اصلی شغل پرستاری از سالمند، مراقبت به جهت جلوگیری از ایجاد حوادث است همانطور که می دانند افراد میانسال و سالمند بیمار نسبت به افراد جوان‌تر، بیشتر در معرض ابتلا به بیماری های جدی مثل سرطان، آلزایمر و پوکی استخوان قرار دارند اگر پرستار سالمند با دقت به حال بیمار، و شکایت های او توجه کند، می تواند از بروز مشکلات جدی در سالمند پیشگیری کند.

مراقب سالمند خسته می شود …

درست است که شما مراقب را استخدام کرده اید که امور منزل و سالمند را انجام دهد و در ازای آن حقوق دریافت کند اما همیشه در نظر داشته باشید صرف نظر از شغل و سن او مراقب هم گاهی خسته می شود و نیاز به محبت و توجه خانواده دارد سعی کنید او را درک کنید وگاهی برای خواسته های او تلاش کنید. مطمئن باشید در صورت رضایت از محیط کار و ارتباط خوب دو بر قرار کرده و نیاز های سالمند شما را مرتفع سازند

مطالب مرتبط :   سالمند خانم پوشکی ، تهرانپارس
مراقب سالمند در منزل
مراقب سالمند در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!