پرستار سالمند دروازه غار

مراقب سالمند خانم گیشا

👵🏻 سالمند خانم تنها : خانم وِیسی

📌﷽ : چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، سه شبانه روز سالمند خانم تنها، با وزن 60 که خودش همکاری می کنه حدودا 10 سانت جابه جایی تا ویلچر ، ( خودش خودش رو می شوره)، شبا برای احتیاط پوشک می شه.

💸 حقوق : 4.000.000 تومان

⏰ ساعت کاری : چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ( سه شبانه روز)

🏠 محدوده : گیشا، خ بیست و نهم

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

مراقب سالمند خانم گیشا
مراقب سالمند خانم گیشا

گیشا

گیشا نام یکی از محله‌های تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگ راه طرشت-ایوبی) و از شمال به بزرگراه حکیم (اتوبان داریوش) و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد (بزرگ راه فرحزاد) محدود است.

مطالب مرتبط :   پرستار سالمد خانم سالم در شهر قدس

جذابیت‌های گیشا

این کوی به دلیل وجود بوتیک‌ها، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و همچنین قرار گرفتن پارک گفتگو در ضلع شرقی در ساعات زیادی از شبانه‌روز چهره زنده و پر رفت‌وآمدی دارد. گیشا از نخستین محله‌های مدرن تهران از دهه پنجاه تاکنون به حساب می‌آید، از سوی دیگر بافت تجاری غالب در این محله باعث شده‌است که حضور مردم در این محله عموماً با تفریح و فراغت همراه باشد، در واقع حضور انبوه و همیشگی مردم در خیابان گیشا این محله را به یک فضای جمعی و یکی از حوزه‌های مهم روابط اجتماعی تبدیل کرده‌است.  موسیقی زنده در سراسر خیابان گیشا جریان دارد.

وجود مشاغل فنی و خدماتی، کلینیک‌های پزشکی، فروشگاه‌های مواد غذایی، آبمیوه و اغذیه، مشاغل مرتبط با پوشاک، مجتمع سراسری مدارس موجب خود کفا بودن این کوی از نظر رفاهی گردیده‌است. آموزشگاه‌های زبان انگلیسی و فرانسه، موسیقی، نقاشی، آشپزی، شطرنج و باشگاه‌های ورزشی نشان از روحیه، ذوق و سلیقه ساکنین این خیابان دارد.

مطالب مرتبط :   پرستار زوج سالمند تهران

دسترسی به امکانات و تمامی تسهیلات فنی و خدماتی مورد نیاز زندگی در گیشا، رفاه و آسایش منحصربفردی برای ساکنان کوی بهمراه داشته‌است.

گیشا کوی شاد و محیطی زنده و شاداب دارد که یکی از پرجاذبه‌ترین خیابان‌های مناسب پیاده‌روی، خرید و تفریح است. بوتیک‌های گیشا در دوی سوی خیابان نمودار چراغ اقتصاد زنده این کوی است. یک گالری عطر از سرشناس‌ترین گالری‌های ادکلن و عطر شهر تهران از قدیم در گیشا مشهور بوده‌است.

طیف فرهنگ‌های مختلف در گیشا از جمله همسایگان بهایی (دین)، آسوری (زبان آشوری و اکثریت مسیحی) و ارمنی (زبان ارمنی و اکثریت مسیحی) در گیشا زبانزد بودند

,
نوشتهٔ پیشین
مراقب سالمند صادقیه
نوشتهٔ بعدی
پرستار سالمند دروازه غار

محتوای مرتبط

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

پرستاری از سالمند خانم در منزل

پرستاری از سالمند خانم در منزل

پرستاری از زوج سالمند ، امیریه

پرستاری از زوج سالمند ، امیریه

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

پرستاری از زوج سالمند ، جنت آباد

پرستاری از زوج سالمند ، جنت آباد

پرستار کودک شبانه روزی

پرستار کودک 2 ساله یوسف آباد

پرستار کودک در منزل الهیه

پرستار کودک سعادت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!