مراقبت از کودک کامرانیه شمالی

👶🏻👶🏻 پرستاری از کودک : آقای برخی

📌 : مراقبت از کودک کامرانیه شمالی مراقبت از کودک 7 ساله که تا شب خونه تنهاست ونیاز یکی از بچه مراقبت کنه

💸 حقوق : 6.200.000تومان

🏠 محدوده : مراقبت از کودک کامرانیه شمالی

🕰️ ساعت کاری : شبانه روزی

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

مراقبت از کودک کامرانیه شمالی
مراقبت از کودک کامرانیه شمالی

کامرانیه شمالی

کامرانیه شمالی بخش شمالی محله کامرانیه در شمال تهران می‌باشد. گذر اصلی این محله، خیابان کامرانیه شمالی (بازدار) نام دارد که از چهارراه کامرانیه در جنوب آغاز و به خیابان نیاوران در شمال منتهی می‌شود.

کامرانیه شمالی از شمال با نیاوران، از جنوب با کامرانیه جنوبی، از شرق با فرمانیه و از غرب با دزاشیب همسایه است. این محله شامل خیابان کامرانیه شمالی (بازدار) و تمامی کوچه های منشعب از آن می باشد.

مطالب مرتبط :   پرستار کودک در منزل ، سعادت آباد

کامرانیه

کامرانیه محله‌ای لوکس و اعیان‌نشین در شمیران، واقع در شمال کلانشهر تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران محسوب می‌شود.

این محله به مرکزیت خیابان کامرانیه، از شمال با نیاوران و جماران، از جنوب با بزرگراه صدر و از شرق و غرب با فرمانیه هم‌مرز است. خیابان کامرانیه در جنوبی‌ترین نقطه خود از پل صدر آغاز می‌شود، در چهارراه کامرانیه خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی) و بلوار اندرزگو را قطع می‌کند، سپس مسیر خود را رو به شمال ادامه می‌دهد و در شمالی‌ترین نقطه خود به خیابان نیاوران در نزدیکی میدان نیاوران منتهی می‌گردد. کامرانیه به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود؛ به شمال چهارراه کامرانیه (تقاطع بلوار اندرزگو، خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی) و خیابان کامرانیه) کامرانیه شمالی و به جنوب این چهارراه، کامرانیه جنوبی می‌گویند.

مطالب مرتبط :   پرستاری از کودک در فرشته

کامرانیه که در ۳ کیلومتری شرق تجریش قرار دارد، همچون بیشتر مناطق شمیران تلفیقی از شهرسازی مدرن و سنتی در آن به چشم می‌خورد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این محله، دارا بودن سازه‌های لوکس و مدرن و برج‌هایی زیبا و خاص می‌باشد. کامرانیه به دلیل واقع شدن در دامنه قله کلک‌چال، بسیار ناهموار بوده و شیب و ارتفاع زیادی دارد؛ به‌طوری‌که ارتفاع خیابان کامرانیه از ۱۵۱۶ متر بالاتر از سطح دریا در جنوب تا ۱۶۵۶ متر در شمال متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!