مراقبت از کودک در منزل

مراقبت از کودک : خانم کریم زاده

📌﷽ : مراقبت از کودک دوقلو 4.5ساله بدون امور منزل پنج روز در هفته شنبه تا چهار شنبه

💸 حقوق : 4.500.000 تومان

🏠 محدوده : مراقبت از کودک در منزل  صادقیه پونک شمالی

🕰️ ساعت کاری : 11 صبح 7 شب

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️  ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

مراقبت از کودک در منزل
مراقبت از کودک در منزل

مراقبت از کودک در منزل

هرقدر هم که با روش نگهداری نوزاد دوقلو آشنا باشید، بازهم در روزهای نخست به کمک‌گرفتن از دیگران نیاز دارید. نگهداری از دوقلوها کار ساده‌ای نیست. سعی نکنید بار زحمات را به‌تنهایی به‌دوش بکشید. اگر کسانی هستند که می‌توانند کمکتان کنند، حتما از آنها کمک بگیرید همچنین می توانید از خدمات پرستاری شرکت پرستار سلام در زمینه نگهداری از کودک و سالمند کمک بگیرید .

مطالب مرتبط :   نگهداری از دو قلو چهار ماهه ، پیروزی

آماده‌سازی خانه برای دوقلوها

اگر روش نگهداری نوزاد دوقلو را بدانید، کار برایتان سخت‌ و دشوار پیش نخواهد رفت. چرا؟ چون استراحتتان چندان مختل نمی‌شود و گیج و مضطرب نخواهید شد. یادتان باشد با اضافه‌شدن دو عضو جدید به خانواده، وسایل و تجهیزاتی هم به خانه‌تان اضافه می‌شود.

دقت کنید که باید برای خرید و آماده‌سازی وسایل موردنیاز دوقلوها تحقیقاتی کنید. این را هم به‌خاطر بسپارید که نیازی به تهیه دوتا از هرچیز نیست. بسیاری از وسایل نوزادان قابلیت استفاده برای هردویشان را دارد.

چگونگی تغذیه در دو قلوها:

در ابتدای امر تصمیم گیری در مورد تغذیه با شیر مادر یا شیر خشک می‌تواند عامل نگران کننده یی باشد.خیلی در مورد میزان شیر فکر نکنید چرا که هرچقدر تقاضای شیر بیشتر باشد شیر بیشتری هم تولید خواهد شد.در مورد نحوه شیر دهی بهتر است صبور باشید و تمرین کنید و حالتی را که در آن وضعیت راحت تری دارید انتخاب کنید در صورت شیردهی همزمان علاوه بر صرفه جویی زمان منجر به هماهنی خواب آنها نیز می شود مثلا در روش زیر بغل ، هر دو نوزاد را در یک زمان زیر بغلتان بگذارید، به شکلی که صورتشان رو به شما و پاهایشان در پشت شما قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!