مراقبت از کودک تهران نو _ محله تهران‌نو از شمال به محله‌های نارمک، تهران‌پارس و خیابان دماوند، از شرق به پارك جنگلي سرخه حصار، از جنوب به دوشان‌تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله‌های نیروی هوایی و پل تهران نو متصل است.

🍜👶🏻 پرستاری از کودک در منزل : آقای پژمان

📌 : پرستارز از کودک 7 ساله ای که تازه مدرسه رو شروع کرده و یکی رو میخوان که بتونه با بچه سرو کله بزنه و حوصله داشته باشه

💸 حقوق : ۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان (جمعه ها تعطیل)

🏠 محدوده : مراقبت از کودک تهران نو

🕰️ ساعت کاری : ۹ صبح تا ۱۷ عصر

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

 

مراقبت از کودک تهران نو
مراقبت از کودک تهران نو

تهران‌نو

تهران‌نو نام محله‌ای واقع در شرق تهران پایتخت ایران است که در منطقه ۱۳ شهری تهران واقع شده‌است.

محله تهران‌نو از شمال به محله‌های نارمک، تهران‌پارس و خیابان دماوند، از شرق به پارك جنگلي سرخه حصار، از جنوب به دوشان‌تپه و خیابان پیروزی و از غرب به محله‌های نیروی هوایی و پل تهران نو متصل است.

مطالب مرتبط :   پرستار کودک در منزل ، فردوس غرب

خیابان‌کشی این محله نظم هندسی دارد و خیابان‌های شمال غربی به جنوب شرقی آن با بهره‌گیری از واژه مهر به‌صورت مهربار، مهرافروز، مهرآور، مهرپرور و مهرآگین و مهرجو نام‌گذاری شده‌اند. البته پس از انقلاب ۱۳۵۷ دگرگون کردن برخی از این نام‌ها، این نظم نامگذاری را به‌هم زده‌است.

تهران‌نو سابقا داراي پنج ميدان به نام‌های میدان آشتیانی، اطلاعات، میدان چایچی،فلکه لوزی و میدان امامت (فلكه وثوق) بوده است كه با گسترش وامتداد اتوبان شهيد باقري به جنوب، ميدان اشتياني تبديل به اتوبان شده است. همچنين سينما ماندانا كه محل برگزاري جشنواره فيلم هاي فجر نيز ميباشددر اين محله ميباشد.

تهران نو توسط مهندسان فرانسوی‌ مقیم تهران بنیانگزاری شده و محل سکونت آنان بوده‌است.

مطالب مرتبط :   پرستاری از کودک در منزل ، مرزداران

املاک وثوق‌الدوله از رجال دوره‌ی قاجار در اطراف میدان امامت فعلی قرار داشته؛ این میدان هنوز در میان ساکنان قدیمی محله به “میدان وثوق” معروف است. وی یک خانه‌ی ویلایی هم در اطراف این میدان داشته که امروز اثری از آن نیست. حسن وثوق که مالک بخش اعظمی از زمین‌های شرق پایتخت بود و شرکتی هم به نام خود در همان محدوده داشت معمولاً اراضی خود را به تاجران محلی می‌فروخت. از آن جمله می‌توان به املاک فروخته شده به مهندس چای‌چی اشاره کرد که تا چند وقت پیش و قبل از توسعه‌ی بزرگراه باقری، میدانی به نام وی در محله‌ی تهران‌نو وجود داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!