مراقبت از نوزاد ۱٫۵ ساله ، سعادت آباد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار کودک در منزل
  4. chevron_right
  5. مراقبت از نوزاد ۱٫۵ ساله ، سعادت آباد

نام فایل : خانم قاسمی


توضیحات : مراقبت از نوزاد ۱٫۵ ساله و تنها بدون امور منزل، فقط تمام امور مراقبت از نوزادالم


حقوق : ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان


ساعت کاری : ۷٫۵ صبح تا ۵ عصر


محدوده :  سعادت آباد


تاریخ : دوشنبه / ۱۹ اسفند ۱۳۹۸


تماس با پرستار سلام

۸۸۴۹۹۴۰۴


موقعیت جغرافیایی بخش‌های مختلف سعادت آباد

سعادت آباد در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده است. حدود جغرافیایی این منطقه از شمال به فرحزاد از غرب به پونک از شرق به بزرگراه چمران و از جنوب به شهرک غرب محدود می‌شود. مرز محله سعادت آباد در جنوب خیابان سرو، در شمال اتوبان یادگار امام، در شرق اتوبان چمران و در غرب بلوار پاک‌نژاد است.

بلوار اصلی سعادت آباد یک بلوار شمالی- جنوبی است و در مسیر خود از میدان کاج عبور می‌کند. سایر بلوارهای شمالی جنوبی این محله عبارتند از بلوار ۲۴ متری و بلوار علامه در شرق بلوار اصلی، و بلوار فرحزادی و پاک‌نژاد در غرب آن. بلوار اصلی شرقی غربی سعادت آباد که به نام بلوار سرو شناخته می‌شود در مسیر خود از میدان‌های مهم این منطقه یعنی میدان شهرداری، میدان کتاب میدان سرو و میدان کاج عبور می‌کند.

بهترین بخش سعادت آباد از نظر آب‌وهوا، ساختمان‌سازی و امکانات به ترتیب خیابان ۲۴ متری سعادت آباد، خیابان علامه، بلوار اصلی سعادت آباد و خیابان صرافها است. بافت سعادت آباد در بخش شمالی که به سمت شهرک بوعلی می‌رود اصالت کمتری نسبت به سایر بخش‌ها دارد و جمعبت مهاجر آن بیشترند. شهرک بوعلی شهرکی تعاونی در قسمت شمالی سعادت آباد است که بخش‌هایی از آن هنوز ناتمام مانده است. البته با ساخت هتل اسپیناس پالالس و چند پروژه دیگر این ناحیه در حال پیشرفت و ترقی است.

حمل‌ونقل عمومی

خطوط اتوبوس‌رانی انقلاب-صنعت و سروغرب-سرو شرق، آزادی-صنعت و ایستگاه مترو صنعت از دسترسی‌های حمل‌ونقل عمومی در این محله‌اند. بهترین بخش محله سعادت آباد از نظر حمل‌ونقل عمومی میدان صنعت است. در این میدان ایستگاه مترو، پایانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی برای مقصدهای مختلف در سراسر شهر وجود دارد.


 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست