مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، شهر قدس

مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، شهر قدس

# مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، شهر قدس نگهداری از سالمند در شهر قدس

برای مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، شهر قدس نگهداری از سالمند در شهر قدس ، پرستاری مراقبت و نگهداری از کودک سالمند و بیمار در تهران و شهرقدس اعزام خدمتکار برای آشپزی در منزل و نظافت منزل با پرستار سلام که دارای بیش از 3000 رضایتمندی مشتری است تماس بگیرید.

از نزدیک محل زندگی خودتان برای شما نیبروی مناسب اعزام می کنیم 🌹

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای پرستار سلام برای مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، شهر قدس را مشاهده می کنید برای نگهداری از سالمند در شهر قدس و درخواست سایر خدمات پرستار سلام در شهر قدس نیز در خدمتتان هستیم 🌹


نام نمونه کار برای سالمند خانوم سالم : خانم افتخاری


توضیحات مختصر در مورد نیازهای سالمند برای نگهداری از سالمند در شهر قدس : مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها، بهمراه امور منزل، مشکل خاصی نداره و هم دم می خواد.


حقوق نگهداری از سالمند در شهر قدس  در تاریخ 29 فروردین 1398 / جمعه : 2.600.000 تومان بوده است و در حال حاضر برای جویا شدن از قیمت دقیق پرستاری از سالمند و سایر خدمات پرستار سلام  لطفاً تماس بگیرید.


ساعت کاری مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، شهر قدس : شبانه روزی ( جمعه ها و بعضی از تعطیلات رسمی تعطیل )

مطالب مرتبط :   پرستار در منزل

محدوده ارائه خدمات پرستار سلام در منزل: شهر قدس


تاریخ این نمونه کار برای مراقبت از سالمند : 29 فروردین 1398 / جمعه


پرستار سلام


شهر قدس با نام پیشین قلعه حسن‌خان

شهرقدس که تا قبل ازتاسیس شهرداری درسال 1368 تحت نام قلعه حسن خان شناخته می شد روستای کوچک و قلعه مانندی در حاشیه جنوب غربی تهران و همجواری شهرداری منطقه 21 و 18 بود، نزدیک آن روستای کاووسیه و نزدیک غرب آن نیز روستای سرخ حصارقرار داشت، درسال 1368 مجموعه سه روستای مذکور تحت پوشش خدمات شهرداری قرارگرفت و به نام شهرقدس نام گذاری شد.

و به مرور زمان گسترش یافت ، دسترسی قلعه حسن خان به تهران بسیار راحت و نزدیک می باشد و ارزش ملک در شهر قدس نسبیت به تهران و همچین کاهش آلودگی هوای آن نسبت به تهران باعث پرجمعیت شدن شهر قدس شده است.

پیشگیری از بیماری ها (زخم بستر)

بیماران در بستر بویژه آنهاییکه به هیچ وجه توانایی حرکت ندارند، مستعد بیمارایی های مختلفی از جمله زخم بستر هستند. این زخم ها معمولا در نقاطی که بدن با تشک در تماس است و پوست بدن در آن قسمت نازک است، ایجاد می شوند؛ مانند پاشنه پا، باسن، شانه ها و پشت سر. برای جلوگیری از زخم بستر شما باید حالت خوابیدن بیمار را هر دو ساعت یکبار عوض کنید و اگر خود توانایی حرکت دارند آنها را تشویق به این کار کنید. به ملحفه و تشک فرد نیز توجه کنید، این تشک ها باید از جنس کتان یا ابریشم باشند و شما باید بطور مرتب آنها را شستشو داده، اتو کرده و صاف پهن کنید، زیرا ملحفه یا تشک کثیف و چروک احتمال ایجاد زخم بستر را بیشتر می کند. دقت کنید که بدن سالمند بطور منظم مرطوب شده باشد. از شامپوها و صابون های اسانس دار استفاده نکنید، زیرا پوست شما را خشک می کنند. همچنین مطمئن شوید که سالمند بیمار و در بستر شما بطور منظم و روزانه حداقل ۲ لیتر آب می خورد.

مطالب مرتبط :   مراقبت از بیمار خانم احمد آباد مستوفی

توجه کنید که افرادی که پوست تیره(سبزه یا سیاه) دارند، لکه های آبی یا بنفش رنگ باشند و در افراد با پوست روشن این لکه های زخم به رنگ قرمز یا سفید است. ترک ها، چروک ها، ورم، قسمت های درخشان و تاول ها نشانه هایی از زخم بستر هستند. اگر چنین علائمی را در بیمار سالمند خود مشاهده کردید به یک پزشک یا پرستار مراجعه نمایید.

به دنبال نشانه هایی از مشکلات تنفسی و سینه باشید. افراد سالمند در بستر به دلیل اینکه مرتب در رختخواب هستند، مایعات ممکن است در شش هایشان جمع شود که منجر به انسداد یا  ذات الریه شود. برای اطمینان از اینکه این حالت روی نمی دهد و برای پیشگیری از مشکلات تنفسی در سالمندان در بستر شما باید بطور منظم حالت خوابیدن بیمار در بستر را عوض کنید – ترجیحا هر دو ساعت یکبار.


خدمات پرستاری در منزل, نگهداری سالمند, نگهداری سالمند در منزل, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
مراقبت از سالمند خانم سالم و تنها ، خیابان فاطمی
نوشتهٔ بعدی
مراقبت از سالمند خانم ، خیابان ستاری

محتوای مرتبط

پرستار سالمند خانم آریا شهر

پرستار سالمند خانم آریا شهر

مراقبت از سالمند پوشکی میدان شهدا

مراقبت از سالمند اقا شهرک امید

مراقبت از سالمند خانم و تنها و پوشکی ، نارمک

مراقبت از سالمند خانم و تنها و پوشکی ، نارمک

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

نگهداری 24 ساعته از سالمند در پونک

نگهداری 24 ساعته از سالمند در پونک

پرستاری از سالمند خانم پوشکی ، رباط کریم

پرستاری از سالمند خانم پوشکی ، رباط کریم

پرستار سالمند خانم نیاوران

پرستار سالمند خانم نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!