مادریار در منزل تهرانپارس

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار کودک روزانه
  6. chevron_right
  7. مادریار در منزل تهرانپارس

مادریار در منزل تهرانپارس

🍜👶🏻 مادریار : خانم حسنی

📌 : امور منزل و آشپزی بزای خانواده 4 نفره (نوزاد سه ماهه و نوزاد 1.5 ساله)، یک دست لباس برای خانه جداگانه، تو محیط خونه ماسک بزنه و تو تراس مشکلی نداره، با حوصله باشه،

💸 حقوق : 4.900.000 تومان (جمعه ها تعطیل)

🏠 محدوده : مادریار در منزل تهرانپارس

🕰️ ساعت کاری : 9 صبح تا 17 عصر

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

مادریار در منزل تهرانپارس
مادریار در منزل تهرانپارس

شرح وظایف مادر یار :

بهتر است مادر یار با والدین کودک درمورد شرح وظایفی که قرار است به عهده گیرد گفتگو و صحبت نماید و مبلغ دستمزد براساس مسئولیت های مادریار  معین گردد.

معمولا مادر یار به استخدام خانواده هایی در می آیند که بیشتر از یک فرزند دارند. گاهی ممکن است مادر شاغل باشد و در خارج از منزل مسئولیت هایی به عهده داشته باشد که در این حال کلیه مسئولیت های منزل و کودک به عهده مادر یار خواهد بود.  اما اگر مادر بتواند در منزل حضور داشته باشد ممکن بخشی از فعالیت ها را به عهده بگیرد و مادر یار در سایر امور به او کمک نماید.

مطالب مرتبط :   مراقبت از کودک سه ساله لواسان

به عنوان مثال در حالیکه مادر مشغول شیر دادن به نوزاد می باشد یک مادر یار می تواند از کودکان بزرگتر نگهداری نماید. مادریار می تواند با انجام بازی های مناسب و آموزنده با کودک به رشد ذهنی او کمک نماید .همچنین یک مادر یار آگاه به رژیم غذایی مناسب کودکان می تواند در آشپزخانه به تهیه وعده های غذایی خانواده کمک نماید یا مسئولیت آماده سازی آن را به طور مستقیم به عهده بگیرد.

برای بسیاری از پرستاران کودک که در کلاس های آموزش مراقبت از کودک شرکت می نمایند تجربه یک دوره مادر یاری می تواند یک تجربه عملی ارزشمندی باشد.

مطالب مرتبط :   پرستاری از کودک در منزل مهستان

تفاوت مادر یار و کودک یار در چیست:

همانگونه که بیان شد یک مادریار حوزه مسئولیت هایی بسیار وسیعی دارد که از انجام امور منزل تا امور مربوط به کودک را شامل می شود و دامنه این فعالیت براساس توافقی است که بین مادر یار و والدین کودک انجام می شود . اما کودک یار بیشتر از اینکه به امور منزل مشغول گردد مسئولیت رسیدگی مستقیم به امورات مربوط به کودک را بر عهده دارد و تنها اموری از منزل به عهده او است که مربوط به رفاه و آرامش کودک دارد. مانند استحمام و غذا دادن به کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!