ساخت گلبول سفید با ویتامین ث

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار سالمند در منزل
  4. chevron_right
  5. سبک زندگی
  6. chevron_right
  7. تغذیه
  8. chevron_right
  9. ساخت گلبول سفید با ویتامین ث

تغذیه ی مناسب روزانه، می تواند در سلامتی نقش اساسی ایفا کند. اگر در برنامه غذایی خود، به میزان کافی ویتامین ث مصرف کنید، به ساخت گلبول سفید بدن کمک میکند که این امر باعث افزایش کارایی سیستم ایمنی بدن، می گردد.

گلبول سفید

متخصص طب سنتی گفت: این مواد غذایی به صورت های مختلف عمل می کنند. هر چه تعداد گلبول های سفید خون در سیستم دفاعی بدن بیشتر باشد بهتر می توانند با بیماری ها مقابله کنند و سلامتی بدن ارتقاء می یابد.
بهنام یوسفیان دراین مورد گفت: مواد غذایی که سرشار از ویتامین ث باشند، قدرت سیستم دفاعی بدن را افزایش می دهند.
وی افزود: دلایل زیادی وجود دارد که ویتامین “ث” را در راس مواد غذایی مفید برای سیستم دفاعی بدن قرار می دهد.
این متخصص طب سنتی بیان داشت: تحقیقات زیادی بر روی این ویتامین انجام گرفته است. منشأ وجودی این ویتامین، میوه ها و سبزیجات به وبژه شلغم است.
یوسفیان افزود: تحقیقات نشان می دهد ویتامین ث میزان تولید گلبول های سفید خون و پادتن را افزایش می دهد و از ورود ویروس به داخل سلول ها جلوگیری می کند.
این متخصص طب سنتی یادآور شد: غذاهای دارای ویتامین “ث” احتمال ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را نیز کاهش می دهند.
وی افزود: این ویتامین همچنین از تبدیل شدن چربی ها به پلاکت در شریان ها که باعث بالا رفتن فشار خون می شود، جلوگیری می کند.
یوسفیان اظهار کرد: افرادی که ویتامین “ث” را جزء یکی از اصلی ترین مواد در برنامه غذایی خود قرار دهند ، به میزان کمتری به بیماری های روده ، پروستات و سرطان سینه مبتلا می شوند.
وی در پایان یادآور شد: لازم نیست برای ارتقای سیستم دفاعی بدن به مقدار بسیار زیادی از این ماده غذایی استفاده کرد، حدودا ۲۰۰ میلی گرم در روز میزان قابل قبولی است که از طریق خوردن ۳ تا ۶ وعده میوه یا سبزیجات به دست می آید.

موسسه پرستاری طنین ستاره صبح

به شماره ثبت ۳۰۱۵۳ و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۳۸۵۷۰۳ بزرگترین و معتبرترین مرکز پرستاری، مراقبت و نگهداری در منزل با مجوز و قرارداد رسمی، عضو رسمی مراکز همیاری، عضورسمی انجمن مؤسسات و مراکز مراقبت و نگهداری از سالمند، بیمار و کودک، ارائه دهنده کلیه امور خدمات مراقبت، نگهداری از سالمند، بیمار و کودک در منزل با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و با بهترین خدمات و نازلترین قیمت ممکن در سطح تهران، آماده ی ارائه خدمات مراقبت و نگهداری از کودک، سالمند و بیمار در منزل و بیمارستان، بصورت روزانه و شبانه روزی می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
همین الان تماس بگیرید!