زیبایی از درون نشات می‌گیرد

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

اگر خواستید با جمله‌ای کسی را مجذوب خود کنید، اگر برای باور داشتن خودتان نیاز به کمک دارید، به خواندن ادامه دهید تا ببینید چرا شما کاملا زیبا هستید و این زیبایی را آشکار کنید.دلایل بسیاری برای زیبایی شما وجود دارند، بیش از آنکه فکرش را بکنید.

هیچ ربطی به آرایش یا مانیکور، وزن یا قد، لباس‌هایی که می‌پوشید یا کیفی که در دست دارید هم ندارند. دانستن اینکه زیبا هستید برای هر خانمی مهم است-همچنین برای آقایان. زیبایی از درون نشات می‌گیرد، و من تضمین می‌کنم که شما هر روز بدون آن که بدانید به سادگی و بدون زحمت کارهای زیادی می‌کنید که ثابت می‌کنند چقدر واقعا زیبا هستید.

۱. لبخندتان

لبخند شما تنها یکی از علل زیبایی شماست که ملایمت، مهربانی و عشق شما را منعکس می‌کند. چه یک نیشخند نصفه و نیمه باشد، و چه یک پوزخند شیطنت آمیز، یا لبخند بشاش و گشاده، زیباست. و زیبایی درونی شما را آشکار می کند. هیچوقت از لبخند زدن خودداری نکنید و به یاد داشته باشید که وقتی به کسی لبخند می‌زنید، روز آن‌ها را کمی روشن‌تر کرده‌اید.

۲. خنده‌تان

به همین شکل، خنده‌ی شما هم دلیل دیگری برای اثبات زیبایی شماست. خنده‌ی شما سرشار از لذت است و بیان لذت هم می‌کند. حس شوخ طبعی شما و عشقتان به زندگی را نشان می‌دهد. هیچ گاه جلوی خنده‌تان را نگیرید (مسلما مگر اینکه در موقعیت و زمان نامناسب باشد)، چرا که بخشی از وجود شماست.

۳. اشکهایتان

صادقانه بگویم، تمام احساساتتان شما را زیبا می‌کند، و این شامل اشک‌هایتان هم می‌شود. هیچ وقت از اشک‌هایتان شرمنده نشوید. گریه کردن هم به زیبایی خندیدن است، حتی اگر علت گریه دلشکستگی یا ناراحتی‌تان باشد. دشوار است که بگذارید دیگران اشکتان را ببینند، ولی مانعش نشوید. این کار با آشکار کردن شفقت، حساسیت و احساسات قلبی شما، زیباییتان را آشکار می‌کند.

۴. مهربانیتان

اعمالتان در برابر دیگران نیز منعکس کننده‌ی علل زیبایی شماست. این که شما با دیگران مهربان هستید حقیقتا زیباست. کارهایی که برای دیگران انجام می‌دهید نشان دهنده‌ی شکوفایی قلب شماست. مهربان بودن کار سختی نیست، می‌توانید مهربانی‌تان را در اعمال ریز و درشتی نشان دهید. این کار روشن کننده‌ی مهربانی وجود شماست.

۵. دلسوزیتان

به همین شکل، ابراز دلسوزی بخش بزرگی از شناخت زیبایی شماست. احساس همدلی و همدردی نسبت به دیگران زندگی شما را هم بهتر می‌کند. درخشش این خصیصه‌ها شما را نورانی می‌کنند، نه به خاطر خصیصه‌هایی فیزیکی، بلکه به این خاطر که نشان می‌دهند چه انسان فوق العاده‌ای هستید و این کلید راستین زیبایی است.

۶. عشقتان

عشق شما به دیگران هم زیبایی شما را آشکار می‌کند. چه به یک فرد خاص باشد، چه به خانواده، دوستان یا حتی غریبه‌ها، بگذارید ابراز عشقتان نمایان شود. پنهانش نکنید، عشقتان را اهدا کنید و بگذارید دیگران آن را ببینند. عشق شما زیباست، هر طور که نشانش دهید.

۷. رفاقتتان

شیوه‌ی توجه به دوستی‌هایتان دلیل بسیار خوبی برای زیبایی شماست. پیشکش کردن دوستیتان به دیگران، چه سال‌ها باشد که می‌شناسینشان و چه تازه به زندگی شما وارد شده باشند، بی‌نهایت دوست داشنتی است. چیزی که هیچ وقت در این دنیا بس نیست رفاقت است، پس گسترش دوستی‌هایتان به دیگران به سادگی نشان دهنده‌ی زیبایی درونی شماست.

۸. اعتماد به نفس شما

در نهایت، به یاد داشته باشید که فرقی نمی‌کند چه ظاهری داشته باشید، نشان دادن هاله‌ای از اعتماد به نفس و باور به خود شما را زیبا می‌کند. اگر می‌دانید که انسان خوبی هستید، خصوصا اگر ویژگی‌هایی که ذکر شدند را هم دارید، و به این امر باور دارید، از این بهتر نمی‌شود. شما فوق‌العاده هستید پس هیچوقت این را فراموش نکنید.

این‌ها تنها چند دلیل کوچک برای زیبایی شما هستند. قول می‌دهم هزارها دلیل دیگر هم وجود داشته باشد. فرقی نمی‌کند که هستید و کجا زندگی می‌کنید، چه می‌پوشید یا چقدر درآمد دارید. با هر قد، وزن، جنسیت، قومیت، دین، رنگ پوست و یا گرایش جنسی که باشید، شما بی‌نهایت زیبا هستید و هیچ‌گاه نباید به این امر شک کنید. این عشق را با دیگران سهیم شوید و به ما بگویید چرا زیبا هستید؟ چه چیز را در مورد خودتان بیش از همه دوست دارید؟

گردآوری گروه انفورماتیک موسسه طنین

منبع : salamati.ir

مطالب مرتبط :   یاد بگیرید میوه بخورید
پرستار بیمار, پرستار کودک در منزل, پرستاری سالمند, خدمات پرستاری, نگهداری سالمند
نوشتهٔ پیشین
افزایش انرژی مثبت با خندیدن
نوشتهٔ بعدی
عوارض جانبی پروتز سینه

محتوای مرتبط

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

تشخیص آبمیوه خالص از ناخالص

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

شکر و باکتری‌ها

موسسه طنین | پرستار سالمند | پرستار کودک | پرستار بیمار | در منزل

چطور بر اعتیاد غذایی غلبه کنیم؟

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

تزریقات در منزل ، تهرانپاس

تزریقات در منزل ، تهرانپاس

تزریق سرم قندی اکباتان

تزریق سرم در سوهانک

پرستار در منزل

پرستاری از زوج سالمند در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!