زمانیکه سینه ها متناسب نیستند

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پرستار بیمار در منزل
  4. chevron_right
  5. سلامت
  6. chevron_right
  7. زمانیکه سینه ها متناسب نیستند

هر سال بسیاری از خانمها به علتهای مختلف  برای جراحی زیبایی سینه  مراجعه می کنند و  خیلی از این افرادبعد از عمل می پسندند و از نتیجه آن راضی هستند زمانیکه سینه ها متناسب نیستند .

یا سینه ها شل و افتاده میشوند و یا سینه ها بزرگ می شوند این افراد می خو اهند که جراحی زیبایی را بر سینه ها انجام دهند

این حالت ها ممکن است بنا به عللی مثل بارداری، شیردهی،افزایش یا کاهش وزن،افزایش سن ، وراثت و … رخ دهند که بسته به نظر دکتر زیبایی، نوع و چگونگی جراحی به فرد پیشنهاد می شود.

از مزایای این جراحی زیبایی می توان به بهبود تقارن و تناسب سایز و فرم سینه ها، جوان تر شدن ظاهر سینه ها و زیباتر شدن آنها اشاره کرد اما در عین حال،در برخی موارد باقی ماندن آثار زخم و اسکار بر روی پوست، افتادگی های بعدی در اثربارداری های بعدی، افزایش سن وحتی نیروی جاذبه  بر این جراحی زیبایی، از مواردی هستند که نباید به سادگی از کنار آنها گذشت.

بنابراین با توجه به شرایط بدنی و زندگی خود، در مورد زمان و نحوه جراحی زیبایی خود حتما با پزشک مشورت کنید.چون ممکن است در مواردی دکتر زیبایی به علت شرایط خاص شما از اقدامات غیر جراحی برای رفع نقایص و البته زیبایی بیشتر سینه ها استفاده کند.

آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی سینه هستید یا خیر

در زیر برخی دلایل رایج برای اقدام به جراحی سینه معرفی می شود:

عدم تناسب در فرم و سایز سینه ها

افتادگی سینه و یا پایین افتادن نوک سینه ها

سینه های بسیار کوچک یا بسیار بزرگ و سنگینی بیش از حد سینه ها که فرد به علت فشار زیاد به مهره های گردن به دکتر زیبایی مراجعه می کند

توصیه می کنیم قبل از تصمیم به انجام این جراحی زیبایی، در مورد بارداری بعدی و شیردهی پس از آن مطمئن شوید.چرا که بارداری و شیردهی می توانند باعث کشش سینه ها شده و نتیج عمل زیبایی را تحت تاثیر قرار دهند.

گردآوری گروه انفورماتیک موسسه طنین

منبع : salamati.ir

مطالب مرتبط :   تاثیرات خرمالو در کاهش چربی خون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!