خدمات تزریقات و پرستاری در منزل

خدمات تزریقات و پرستاری در منزل

آیا برای انجام تزریقات حتما باید به مراکز درمانی رفت؟ خیر! شما می‌توانید با استفاده از خدمات تزریقات در منزل موسسه پرستار سلام تزریقات و وصل سرم را در منزل تجربه کنید

در این قسمت از محتوا یکی از نمونه کارهای موسسه خدماتی پرستاری شرکت پرستار سلام را مشاهده می فرمایی با ما همراه باشید .

📌 توضیحات : اعزام پرستار برای تزریقات در منزل تزریق سرم و تزریق انواع تزریق عضلانی در منزل و محل کار . تزریق سرم رینگر در منزل ، تزریق سرم قندی تزریق واکسن ، موسسه پرستار سلام با اعزام نیروهای متخصص و کار آزموده بهترین گزینه انتخابی شما برای تزریقات در منزل می باشد

⏰ ساعت کاری :توافقی

🏠 محدوده : خدمات تزریقات و پرستاری در منزل

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️  ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰

خدمات تزریقات و پرستاری در منزل
خدمات تزریقات و پرستاری در منزل

 

## آیا برای انجام تزریقات حتما باید به مراکز درمانی رفت؟ خیر! شما می‌توانید با استفاده از خدمات تزریقات در منزل موسسه پرستار سلام تزریقات و وصل سرم را در منزل تجربه کنید

تزریقات در منزل ۲۴ ساعته

تزریقات در منزل ۲۴ ساعته با توجه به شرایط بیماران و نیازهای مشتریان، به یکی از پرمخاطب‌ترین خدمات ارائه شده در مراکز بهداشتی تبدیل شده است. مشغله زیاد افراد و شرایط جسمی بیماران باعث می‌شود اطرافیان آنها در مراجعه به مراکز بهداشتی با مشکل مواجه شوند. نیاز به تزریقات در ساعات مختلف شبانه‌روز و دسترسی سریع به این مراکز نیز از مشکلاتی است که اطرافیان بیمار با آن روبرو هستند. این در حالی است که با استفاده از خدمات تزریق در خانه می‌توان بر این مشکلات فائق آمد.

مطالب مرتبط :   تزریقات در منزل / خیابان کارگر شمالی

تزریقات در منزل چیست و چه تفاوتی با تزریقات معمولی دارد؟

تزریقات در منزل دقیقا همان تزریقی است که در مراکز درمانی و بیمارستان ها انجام می شود با این تفاوت که محل انجام آن در منزل شخصی فرد بیمار است. هنگامی که فرد به هر دلیلی تصمیم به استفاده از تزریقات در منزل بگیرد پرستار در مدت زمان کوتاهی با تجهیزات خود در منزل بیمار حاضر می شود و با حفظ اصول و رعایت موارد مختلف تزریق را انجام می دهد.

تفاوت اصلی که می توان نام برد راحتی بیمار در منزل است زیرا او دیگر نیاز نیست از منزل خارج شود و به مراکز شلوغ مراجعه کند. در منزل نیز مانند بیمارستان هر گونه تزریق را می توان انجام داد و فقط در موارد خاص تجهیزات مورد استفاده و مدت زمان انجام متفاوت خواهد بود

انواع تزریقات در منزل

در تزریقات، داروهای مایع یا واکسن‌ها وارد بدن شده و فرایند درمان بیمار انجام می‌شود. این داروها و یا مواد مغذی بر حسب تشخیص پزشک باید به بافت ماهیچه، پوست، استخوان و یا رگ‌ها وارد شوند. به همین دلیل تزریق واکسن، سرم و … با استفاده از روش‌های مختلفی انجام می‌شود. از این رو در مراکز درمانی، انواع تزریقات به شرح زیر انجام می‌شوند:

مطالب مرتبط :   تزریقات در محدوده صادقیه

تزریق عضلانی

یکی از روش‌های تزریق، تزریق عضلانی است. در این روش، دارو به زیر بافت جلد تزریق خواهد شد. در صورتی که داروی تجویز شده قابلیت جذب گوارشی نداشته باشد می‌توان از این روش استفاده نمود.

تزریق زیر جلدی

تزریق زیر جلدی از دیگر روش‌های تزریق دارو است. از تزریق زیر جلدی برای تشخیص حساسیت استفاده می‌شود. معمولاً متخصصان تزریقات در منزل برای تزریق این نوع داروها، مناطقی مانند بالای سینه و سطح میانی ساعد را انتخاب می‌کنند.

تزریق وریدی

در صورتی که داروی تجویز شده قابل خوردن نباشد از روش تزریق وریدی برای انتقال دارو به بدن استفاده می‌شود. تزریق متوکاربامول، تزریق رمدسیویر و بسیاری دیگر از داروها به این روش انجام می‌شود.

و…

خدمات تزریقات و پرستاری در منزل
خدمات تزریقات و پرستاری در منزل
تزریقات و پانسمان در منزل, نمونه کارهای روزمُزدی
نوشتهٔ پیشین
خدمات پرستاری و تزریقات در منزل
نوشتهٔ بعدی
خدمات تزریقات در منزل در تهران و کرج

محتوای مرتبط

تزریقات در منزل کامرانیه

تزریقات در منزل کامرانیه

تزریق سرم در سعادت آباد

تزریق سرم در منزل ، ونک

تزریق سرم در سعادت آباد

تزریق سرم در سعادت آباد

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

تزريق کتورولاک ، طرشت

تزريق کتورولاک ، طرشت

پرستاری از سالمند شهرک امید

پرستاری سالمند شهرک امیر کبیر

تزریق وریدی در منزل ، چهارراه سیروس

تزریق وریدی در منزل ، چهارراه سیروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!