انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل

انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل

# انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل # نظافت و آشپزی در منزل # خدمات آشپزی در منزل

برای درخواست خدمتکار منزل در تهران و کرج برای انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل با شماره های زیر تماس بگیرید .

# انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل خدمات آشپزی در منزل

نام نمونه کار 🥣 امور منزل و آشپزی : خانم نساری

📌 خدمات آشپزی در منزل توضیحات و شرح وظایف نیروی خانه دار که کارفرما توضیح داده است : امور منزل و آشپزی برای زوج سالمند و کمک در راه رفتن و حمام سالمند

برخی اوقات در کنار اجام امور منلز و آشپزی نیاز به خدماتی مانند مراقبت و نگهداری از سالمند و کودک نیز در شرح وظایف نیروی خدماتی در منزل می باشد همانطور که در این نمونه کار هم مشاهده می کنید خدمتکار باید مراقب باشد که سالمند در هنگام راه رفتن نیفتد و برای حمام نیز کمک کند .

💸 حقوق خدمات آشپزی در منزل : 8.500.000 تومان برای ⏰ ساعت کاری نظافت منزل و آشپزی : 8 صبح 16 عصر ( چهار روز در هفته شنبه تا چهارشنبه )

یزای یک روز در هفته نیروی مقطعی و روزمُزدی اعزام می شود و بدی این مورد این است که هر روز ممکن است یک خدمتکار متفاوت اعزام شود و خوبی این موضوع این است که اگر هفته ای نیاز به خدمتکار نبود و یا مسافرت بودند دیگر هزینه ای پرداخت نمی کنند .

اما در کارهای قراردادی و دائمی مانند اعزام خانم جهت خدمات آشپزی در منزل دو روز در هفته در تهران و یا سه روز در هفته و حداکثر تا حتی 7 روز در هفته چون گاهی کارفرما جمعه ها به نیروی خدماتی نیاز دارد نیروی اعزامی ثابت است و حقوق ماهانه دریافت می شود .

و در زمانی که مشکل از طرف کارفرما باشد مانند مسافرت رفتن کارفرما ، حقوف خدمتکار باید واریز شود .

پورسانت شرکت ها نیز برای قرارداد یک ماهه 40 درصد حقوق یک ماه جدا از حقوق نیرو ، سه ماهه 70 درصد و شش معادل 100 درصد حقوق یک ماه می باشد ( اگر شرکتی کمیسونی کمتر از چیزی که اینجا نوشته شده است را بگویید چه کمتر و چه بیشتر  مطمئن باشید یک جای کارش می لنگد ) .

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی برای سه نفر ، نیروی هوایی

🏠 محدوده : شهریار محمدیه بلوار آزادگان ( علاوه بر تهران و کرج ، حومه تهران و کرج مانند شهریار ، پرند ، شهر قدس ( قلعه حسن خان ) ، هشت گرد ، رباط کریم و … نیز در محدوده و حوزه فعالیت خدمات پرستار سلام می باشد .

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل
انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل | خدمات آشپزی در منزل | پرستار سلام

انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل

شما عزیزان می توانید همه روزه و در هر ساعت از روز با شماره های موسسه پرستار سلام تماس بگرید و از خدمات پرستاری و بهداشتی همکاران ما در منزل خود بهره مند شوید ، آسایش شما در خانه هدف ماست آسایش زندگی خود را به ما بسپارید ، آرامش زندگیتون با خودتون 😉 .

خدمتکار در منزل تهران

معنی خدمتکار چیست : امروزه به شخصی که برای انجام امور منزل در ازای دریافت پول کمک می نماید خدمتکار گفته می شود این نیرو های خدماتی می توانند به صورت روزانه ، شبانه روزی و یا ساعتی از طریق شرکت های معتبری مانند پرستار سلام به استخدام گرفته شوند .

شما عزیزان می توانید برای استخدام نیرو های خدماتی مناسب در نزدیکی محل زندگی خود با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدماتی نظافتی و بهداشتی پرستار سلام و مشاوره رایگان همکاران ما برای دریافت خدمات در منزل بهره مند شوید .

خدمات آشپزی در منزل

بیشتر کار یک خدمتکار در منزل اگر درخواست آشپزی هم کارفرما داده باشد مربوط به بخش آشپزی می شود همین چند روز پیش یکی از کارفرماها اعتراض داشتند که نیروی شما غذای شمالی بلد نیست درست کنه و فقط غذای تهرانی و اهوازی بلده و …

پس این بخش خدمات آشپزی در منزل می تونه در رضایت و عدم رضایت کارفرما نقش بسیار مهمی داشته باشد ، مثالی دیگر اینکه خیلی اوقات در خواست کننده ها برای انجام خدمات آشپزی در منزل و نظافت منزل بیان می کنند که نیرویی که داشتیم همیشه غذای سوخته به ما می داد

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی برای دو نفر ، مرزداران

و یا اینکه غذا همیشه شور یا تند بود و مشابه این گونه تماس ها که از شرکت های خدماتی دیگر نتیجه مناسب نگرفته اند و با پرستار سلام تماس می گیرند زیاد است …

بهترین شرکت های خدماتی در تهران

امروزه با گسترش شهر ها و زندگی شهر نشینی شرکت های خدماتی زیادی به وجود آمده اند تا بتواند آرامش و آسایش شما عزیزان در منزل را فراهم آورند که یکی از این شرکت های خدماتی مجموعه خدماتی پرستاری پرستار سلام می باشد.

شرکت خدماتی پرستار سلام با بیش از 15 سال تجربه در زمینه های پرستاری و نظافتی در منزل می تواند یکی از بهترین گزینه های شما عزیزان برای استخدام نیرو های پرستاری و یا خدماتی در منزل باشد شما عزیزان می تواند در هر جای تهران و کرج و حومه تهران و کرج که هستین با شماره های موسسه تماس بگرید و از مشاوره های رایگان همکاران ما در مرکز پرستار سلام بهره مند شوید .

هزینه استخدام قیمت خدمتکار در منزل

با توجه به نیاز ها و خواسته های خانواده ها در منزل همچنین شرح وظایف نیروی خدماتی در منزل دستمزد ، حقوق و قیمت نیری خدماتی  متغیر می باشد از این رو شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه های استخدام خدمتکار در منزل با شماره های موسسه پرستار سلام تماس بگرید

و از مشاوره های رایگان همکاران ما در موسسه بهره مند شوید آرامش و آسایش شما در منزل هدف ماست آن را به ما بسپارید .

انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل
انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل { خدمات آشپزی در منزل }

پیام مدیریت پرستار سلام : برای دریافت تخفیف در زمینه خدمات دائمی و قراردادی پرستار سلام منجمله پرستاری ، مراقبت و نگهداری از سالمند ، کودک و بیمار در منزل اعزام نیروی خانم جهت نظافت منزل و آشپزی و … کافیست در زمان تماس کد GIFT399 را به کارشناس جوابگو بگویید و

نخفیف 10 درصدی برای شما اعمال شود این تخفیف تاریخ انقضا ندارد اما تنها به ازای هر کد ملی یک بار می تواند استفاده شود .

نظافت منزل و آشپزی, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
خدمات آشپزی در منزل
نوشتهٔ بعدی
انجام امور منزل در شهرک ولیعصر

محتوای مرتبط

خدمات نظافتی و آشپزی در کامرانیه

خدمات نظافتی و آشپزی در کامرانیه

امور منزل یوسف آباد

امور منزل مترو محلاتی

امور منزل و آشپزی درکه

انجام امور منزل فرشته

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

مراقب سالمند خیابان پانزده خرداد

مراقبت از سالمند چهارراه ولیعصر

همراه در بیمارستان اکبر آبادی

همراه بیمار سالمند در بیمارستان

تزریق سرم در اکباتان

تزریق سرم در اکباتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!