تزریق عضلانی در آجودانیه – اکثر افراد می توانند تزریقات زیر جلدی را یاد بگیرند و برای خود هم انجام دهند. طبق نظر اکثر افرادی که تزریقات زیر جلدی می کنند، حس وارد کردن سوزن به داخل بدن خود بدترین قسمت تزریق است. شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز تزریقات در منزل آجودانیه  خود را به ما بسپارید .

انجام تزریق عضلانی در آجودانیه :  خانم خرمی

📌 توضیحات : اعزام پرستار برای تزریقات در منزل تزریق سرم و تزریق انواع تزریق عضلانی در منزل و محل کار . تزریق سرم رینگر در منزل ، تزریق سرم قندی تزریق واکسن

⏰ ساعت کاری :توافقی

🏠 محدوده : انجام تزریق عضلانی در آجودانیه

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

انجام تزریق عضلانی در آجودانیه
انجام تزریق عضلانی در آجودانیه

 

خدمات تزریقات در منزل آجودانیه

با توجه به نوع بافتی که در بدن وجود دارد به تناسب آن، راه های تزریق نیز صورت می گیرد. بافت ها خود، ویژگی های مختلفی دارند که با توجه به این ویژگی ها باید نوع دارو و تزریق مشخص شود.

مطالب مرتبط :   تزریقات در منزل آجودانیه

همچنین میزان جذب دارو نیز به نوع این بافت ها بستگی دارد و پرستار باید تمام این عوامل را در نظر گرفته و سپس اقدام به تزریق آمپول کند. خواص دارو، حجم دارو و موقعیت آناتومیکی از دیگر مواردی هستند که هنگام تزریق آمپول توسط پرستار در نظر گرفته می شود.پرستاران بخش تزریقات پرستار سلام علاوه این که مدرک پرستاری دارن دارای تجربه بالا در تزریق آمپول سرم و… دارند و با در نظر گرفتن ترس افراد از آمپول تمام تلاش خود را برای راحتی بیمار شما می نمایند

انجام تزریق ماهیچه ای در آجودانیه

تزریق ماهیچه ای یا عضلانی متداول ترین نوع تزریق در بین انواع آن است. معمولا در مواردی از این نوع تزریق استفاده می شود که دارو در گوارش جذب نمی شود، به آن صدمه می زند یا در کبد تخریب می شود. در موارد دیگر اگر قصد داشته باشیم که مقدار زیادی دارو را تزریق کنیم یا بخواهیم بافت های سطحی تحریک شوند باید آن را داخل عضله ها تزریق کنیم.

مطالب مرتبط :   تزریق سرم در کریمخان

تزریق عضلانی در آجودانیه چطور انجام می شود ؟

در این نوع تزریق پرستاران شرکت پرستار سلام از سرنگ هایی که استفاده می کنند  بین 2 تا 5 میلی لیتر است. طول و شماره سوزن نیز بستگی به سن بیمار، محل تزریق و میزان بافت چربی در ماهیچه دارد. برای ماهیچه هایی که از نوع سرینی (گلوئتال) می باشند از سوزن شماره 20 تا 23 استفاده می شود و برای ماهیچه های دالی نیز شماره 23 تا 25 به کار می رود.

تزریق زیر جلدی چیست؟

تزریق زیر جلدی یا Subcutaneous injection نوعی از تزریق است که جهت تزریق داروهایی از جمله هروئین، مورفین و انسولین به کار می رود و در جهت عکس تزریق داخل وریدی به کار گرفته می شود.

انجام تزریق عضلانی در آجودانیه
انجام تزریق عضلانی در آجودانیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!