انجام تزریقات در ولنجک

انجام تزریقات در منزل : آقای پیرو

📌 توضیحات : اعزام پرستار برای تزریقات در منزل تزریق سرم و تزریق انواع تزریق عضلانی در منزل و محل کار تزریق سرم و آمچول تقویتی در سرم

⏰ ساعت کاری :توافقی

🏠 محدوده : ولنجک

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

انجام تزریقات در ولنجک
انجام تزریقات در ولنجک

انجام تزریقات در ولنجک

وِلِنجَک یکی از محله‌های مرتفع و مرفه نشين شمال شهر تهران و منطقه شميران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.

ولنجک از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک وی، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به دركه محدود می‌شود. این محله در ناحیه دو از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۲۷۴۲ نفر بوده است.

از اماکن مهم اين محله می توان به بام تهران، تله كابين توچال و دانشگاه شهید بهشتی اشاره كرد.

مطالب مرتبط :   تزریق سرم در مولوی

ولنجک کجاست

ولنجک در کوهپایه قله توچال قرار دارد. در منطقه یک تهران است و از قسمت جنوب غربی، جایی است که میدان دانشگاه شروع می‌شود، بلوار دانشگاه به سمت شمال و خیابان مقدس اردبیلی به سمت شرق، در مرز شرقی، رودخانه واقع شده، بلوار بهزادی، خیابانی است که از سمت شرق وارد ولنجک می‌شود.

قسمت شمالی منطقه کوهستان است و مسیر کوهپیمایی مناسبی نیز دارد. مرکز منطقه، خیابان ولنجک قرار دارد. خیابانی دو طرفه با کوچه‌هایی منظم که از آن منشعب می‌شوند. اطراف بلوار دانشجو نیز خوابگاه‌های متعدد و کوچه‌های بسیاری واقع شده است.

امکانات ولنجک

اگر موقعیت و نقشه ولنجک را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که از نظر امکانات تحصیلی و پزشکی شرایط مناسبی دارد. دو بیمارستان مجهز در این منطقه، یکی بیمارستان طالقانی که دولتی است و دیگری بیمارستان رامتین که به صورت خصوصی اداره می‌شود.

مطالب مرتبط :   تزریقات در محدوده صادقیه

از نظر مراکز آموزشی و دانشگاه، دانشگاه شهید بهشتی در کنار شعبه‌ای دانشگاه آزاد و همچنین دانشگاه‌های غیرانتفاعی در این محدوده قرار گرفته است. مدارس دبستان و دبیرستان معتبری نیز وجود دارد که خیال شما را بابت تحصیل فرزندانتان راحت می‌کند.

مرکز خرید توچال و خلیج فارس و همچنین مرکز خرید ولنجک و بازارهای میوه و تره بار و مرکز خرید گالریا مجموعه‌ای است که نیاز روزمره و نیاز به خریدهای خاص و لوکس را همزمان پوشش می‌دهد.

برج‌های شیک و لوکس زیادی در این منطقه احداث شده که برج افرند یکی از آن‌هاست. برج آرام، برج زنبق و برج الماس و برج ساسان نیز، ساختمان‌های بلندمرتبه و معروف منطقه است.

شیب خیابان‌ها و کوچه‌های بسیار زیاد است. از نظر قیمت معمولا ولنجک از زعفرانیه و فرمانیه ارزان‌تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!