انجام امور منزل و آشپزی در منزل تهران

انجام امور منزل و آشپزی در منزل تهران

# خدمات نظافتی در منزل# انجام امور منزل و نظافت منزل

امروزه با توجه به نیاز خانواده های پر جمعیت و حتی خانواده های شاغل به کار گیری افرادی به عنوان نیروی خدماتی در منزل می تواند بسیاری از مشکلات روزه مره خانواده ها را مرتفع سازد شما عزیزان می توانید در هر جای تهران و یا کرج که ساکن هستید با موسسات معتبر خدماتی تماس بگرید و از خدمات نیروی های خدماتی در منزل خود بهره مند شوید .

موسسه خدماتی پرستاری پرستار سلام با بیش از 12 سال سابقه کار در زمینه های پرستاری و خدماتی در منزل می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای استخدام نیروی خدماتی در منزل باشد . آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید .

#هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل # انجام امور منزل توسط نیرو آموزش دیده # قیمت استخدام خدمتکار در منزل # نظافت منزل و آشپزی

انجام امور منزل و آشپزی در منزل تهران

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای انجام امورات منزلتان به کمک احتیاج داشته باشد شما عزیزان می توانید برای انجام امورات منزل خود در هر هر ساعت از روز حتی روز های تعطیل با شماره های موسسه تماس بگرد و از خدمات نیرو های خدماتی ما در منزل خود بهره مند شوید .

برای استخدام خدمتکار در منزل فقط کافی است با در نظر گرفتن خواسته های خود در منزل با شماره های موسسه خدماتی پرستاری پرستار سلام تماس بگرید و از مشاوره های رایگان همکاران ما در موسسه بهره مند شوید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید.

مطالب مرتبط :   آشپزی روز های زوج ، پونک، شهرک نفت

در این بخش از خدمات مجموعه خدماتی پرستاری پرستار سلام به بررسی یکی از نمونه کار های استخدام خدمتکار در منزل می پردازیم اگر شما شما به دنبال استخدام نیروی خدماتی در منزل هستید لطفا با ما هماره باشد :

ما در موسسه خدماتی پرستاری پرستار سلام با گوش دادن به خواسته های شما و عزیزانتان در منزل سعی در این داریم که از مناسب ترین نیروی خدماتی برای شما عزیزان استفاده نماییم شما عزیزان می توانید برای استخدام نیروی خدماتی مناسب خود خواسته ها و نیاز های خود و عزیزانتان در منزل را با ما در میان بگذارید تا ما و همکارانمان در موسسه پرستار سلام مناسب ترین نیروی خدماتی برای شما و عزیزانتان  معرفی نماییم .

🥣نمونه کار استخدام خدمتکار در منزل : خانم اسلامیان

📌﷽ : امور منزل بدون آشپزی برای خانواده چهار نفره پرستار 30 تا 40 سال

شما عزیزان می توانید با در اختیار گذاشتن خواسته و ها و نیاز های خود در منزل از بهترین کیفت خدمات نظافتی و آشپزی بهره مند شوید .

همان طور که در بخش توضیحات این نمونه کار مشاهده کردید ما تمام خواسته ها و نیاز های شما و عزیزان در منزل را در نظر می گریم و با توجه به نیاز های و خواسته های شما در منزل اقدام معرفی کردن نیروی مناسب خدماتی می نماییم.

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی نازی آباد

انجام امور منزل و آشپزی در منزل تهران

هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل

قیمت و هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله این موارد می توانی به ساعت کاری ، تعداد روز های کاری در منزل ، متراژ منزل مورد نظافت و شرح وظایف نیروی خدماتی در منزل از این رو شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن این موارد با شماره های موسسه تماس بگرید و از هزینه های استخدام نیروی خدماتی مناسب خود اطلاع حاصل فرمایید .

💸 حقوق :حقوق این نمونه کار با توجه به موارد ذکر شده بالا  7.000.000 تومان می باشد .

⏰ ساعت کاری : 10 صبح تا 18
( سه روز در هفته) روزهای فرد

🏠 محدوده : عباس آباد نیلوفر مترو تا منزل 5 دقیقه پیاده روی داره

شما عزیزان می توانید در نقطه از تهران و یا کرج که ساکن هستید از خدمات همکاران ما در موسسه خدماتی پرستار سلام بهره مند شوید .

انجام امور منزل و آشپزی در منزل تهران

پیام مدیریت پرستار سلام

برای استخدام نیروی خدماتی و پرستاری در منزل فقط کافی است با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات پرستاری و خدماتی همکاران ما در منزل خود بهره مند شوید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید .

نظافت منزل و آشپزی, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
انجام امور منزل در ولنجک
نوشتهٔ بعدی
خدمات نظافتی در منزل

محتوای مرتبط

امور منزل وآشپزی ، نواب

امور منزل وآشپزی ، نواب

امور منزل و آشپزی سعادت آباد

امور منزل و آشپزی سعادت آباد

امور منزل و آشپزی در آجودانیه

امور منزل و آشپزی در آجودانیه

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

همراه بیمار در بیمارستان بهارلو

همراه بیمار در مرکز طبی کودکان

انجام تزریقات در فرمانیه

تزریقات در شهرک آزادی

تزریقات در دروازه دولاب

تزریقات در دروازه دولاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!