امور منزل و آشپزی پاکدشت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. نظافت منزل و آشپزی
  6. chevron_right
  7. امور منزل و آشپزی پاکدشت

امور منزل و آشپزی پاکدشت _ پاکدشت شهری در جنوب شرقی استان تهران در ایران است. طبق اظهارات پژوهشگران اسامي بسياري از روستاهای پاكدشت نامهايي باستاني هستند از اينرو كاوش در تپه ها و مناطق مختلف احتمالا به اكتشافاتی در اين زمينه منجر مي گردد

🍜 امور منزل و آشپزی : آقای سعیدی

📌 : امور منزل، آشپزی و خرید جزئی، برای کودک تنها 6 ساله و پدرشون که شاغلن( منزل نیستن )

💸 حقوق : 4.200.000 تومان

⏰ ساعت کاری : 9 صبح تا 5 عصر (جمعه ها تعطیل)

🏠 محدوده : پاکدشت، میدان قوهه، خیابان خانمحمدی

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

امور منزل و آشپزی پاکدشت
امور منزل و آشپزی پاکدشت

پاکدشت

پاکدشت شهری در جنوب شرقی استان تهران در ایران است. طبق اظهارات پژوهشگران اسامي بسياري از روستاهای پاكدشت نامهايي باستاني هستند از اينرو كاوش در تپه ها و مناطق مختلف احتمالا به اكتشافاتی در اين زمينه منجر مي گردد. از جمله اين اسامي می‌توان به نام روستاي مامازند، يبر و . . . اشاره كرد كه محققين اين اسامي را به دوران مهر پرستي ايرانيان نسبت مي دهند. این شهر مرکز بخش مرکزی شهرستان پاکدشت است.

مطالب مرتبط :   امور منزل خیابان فاطمی

نمایندهٔ شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، فرهاد بشیری است. فرماندار پاکدشت جمارانی است. پاکدشت کنونی شامل مجموعه‌ای روستا و شهر است که در دوران باستان دهکده‌هایی در دشت ری بوده‌اند.

امور منزل و آشپزی پاکدشت

اين شهرستان به استناد متون و اسناد تاریخی در گذشته های دور به نامهاي پلاشر و پلدشت و مامازن(مامازند) بوده که در شمال خاوری شهرستان پاکدشت واقع شده است و اهالی می گويند مادر كريم خان زند در اين روستا زندگی می كرده است و به همين جهت به مامازند هم معروف بوده ولی با توسعه و ترقی كنونی، ازسال 1367 این اسامی منسوخ ونام پاکدشت به طور رسمی برای این شهرستان انتخاب گردید. اين دشت، تاريخي كهن در دل خود دارد كه بيانگر گذار اقوام مختلف و مهاجرت آنان از سرزمينهاي دور به اين ديار و يادآور جنگها و ستيزه هاي مكرر گروههاي اجتماعي از اقوام گوناگون و شخصيتهاي شهير تاريخ مي باشد.

مطالب مرتبط :   انجام امور منزل وآشپزی برای زوج سالمند شهرک غرب

پيشينة آباداني اين دشت كه در حاشيه هاي جنوبي و جنوب شرقي تهران واقع است را بايد در آغازين روزهايي كه تاريخ شاهد عظمت و شكوه شهر باستاني ري بوده است جستجو كرد. بزرگترین دانشگاه کشاورزی خاورمیانه که متنوع‌ترین و خاص‌ترین به حساب می‌آمده از منظر گردآوری گیاهان جهان از دست آورده‌های پیش از انقلاب اسلام است و بدین ترتیب این شهر به عنوان پایتخت گل و گیاه ایران شناخته شده است. جاجرود مهمترین رود این شهرستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!