پرستاری از نوازاد باب همایون

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات پرستاری در منزل
  4. chevron_right
  5. پرستار کودک روزانه
  6. chevron_right
  7. پرستاری از نوازاد باب همایون

پرستاری از نوازاد باب همایون

👶🏻 مراقبت از کودک  : آفای بهادری

📌 : بدون امور منزل و آشپزی، مراقبت از نوزاد سه ماهه و کودک هشت ششو کمک در امور درسی که خود مادر خونه هستن و کمکتون میکنن

💸 حقوق : 4.000.000 تومان

⏰ ساعت کاری : ۱۰ صبح تا ۶ عصر (پنجشنبه و جمعه تعطیل)

🏠 محدوده :  پرستاری از نوازاد باب همایون

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

پرستاری از نوازاد باب همایون
پرستاری از نوازاد باب همایون

 

خیابان باب همایون

خیابان باب همایون نام خیابانی قدیمی در شهر تهران است. این خیابان یکی از اولین خیابان‌های شهر تهران است که سنگفرش و بعدها آسفالت شده‌است. امروزه این خیابان در منطقه ۱۲ شهرداری تهران واقع بوده و بورس فروش کت و شلوار است.

مطالب مرتبط :   مادریار در منزل ، خیابان فاطمی

تاریخچه

در سال ۱۲۸۸ قمری به دستور ناصرالدین‌شاه و توسط محمدرحیم‌خان علاءالدوله امیرنظام تعریض شد و سنگفرش گردید و در اطراف آن دکان‌هایی طراحی شد. هم‌زمان دوطرف خیابان درختکاری شد.

در آغاز سال ۱۳۰۴، ایجاد اولین مؤسسه بانکی کشور طرح‌ریزی شد و مأمورین اجرای این فرمان با تشکیل شورایی از افراد مطلع موفق شدند در چند مغازه واقع در خیابان سپه تهران نخستین بانک ایرانی را موسوم به بانک پهلوی قشون افتتاح نمایند.

این خیابان به همراه میدان توپخانه و خیابان لاله‌زار، نخستین خیابان‌های تهران بودند که در سال ۱۳۱۰ و به مناسبت ورود ملک عبدالعزیز پادشاه عربستان به تهران آسفالت شدند

مطالب مرتبط :   پرستار نوزاد در منزل پاسداران

اسامی

به لحاظ مجاورت این خیابان با سردر الماسیه، این خیابان به خیابان الماسیه یا باب همایون معروف شد. با این حال، در گذر زمان گاه خیابان دولت یا دالان بهشت نیز نامیده می‌شده‌است.

موقعیت

خیابان باب همایون خیابان کوتاهی است که در محدوده منطقه ۱۲ شهرداری تهران قرار گرفته و از میدان اِمام خمینی(نام قدیم: میدان توپخانه) شروع و به خیابان صوراسرافیل (نام قدیم:درب اندرون) ختم می‌شود. این خیابان از طریق ایستگاه متروی اِمام خمینی قابل دسترسی است. همچنین کل محدوده این خیابان در طرح ترافیک شهرداری تهران قرار گرفته و عبور و مرور وسائل نقلیه شخصی بدان ممنوع می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

همین الان تماس بگیرید!