مراقبت از کودک سه ساله _ کسانی که به شغل نگهداری از کودک مشغول هستند در رابطه با هرچیزی که به نگهداری کودک مربوط می شود مسئول می باشند. نگهدار کودک جوان نه تنها مسئول خوشحال کودک است بلکه باید تمام نیازهای او را برطرف کرده و مواظب حفظ سلامت و ایمنی کودک باشد.

👶🏻 پرستار کودک : خانم آریا

📌 : بدون امور منزل مراقبت از کودک سه ساله

💸 حقوق : ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

⏰ ساعت کاری : ۷ صبح تا
۴ عصر (پنجشنبه و جمعه ها تعطیل)

🏠 محدوده : بلوار تعاون

==_____==______==_____

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰

مراقبت از کودک سه ساله

مراقبت از کودک سه ساله

 

به سن کودک توجه کنید:

نگهدار نوزاد کاملا با نگهداری از کودکان بالای دوسال متفاوت است. اگر شما تابحال تجربه ی نگهداری از نوزادان را نداشته اید و یا با نگهداری از نوزادان راحت نیستید بهتر است برای کار بعدی صبر کنید.

همچنین برخی والدین از شما می خواهند از چندین کودک به طور همزمان نگهداری کنید که آن نیز به قابلیت های شما بستگی دارد

انواع خدمات مراقب کودک

هنگامی که در اطراف شما مراکز مراقبت از کودک وجود دارد، بهترین راه حل برای پرستاری از کودک در یک محیط خانوادگی و به دور از استرس، استفاده از پرستار و مراقبان است.

در این مراکز، بسیاری از مادران به عنوان مادریار، کودک یار و روانشناس کودک می توانند به شما در مراقبت از کودک شما و همچنین کودک خود کمک کنند.

انواع خدمات مراقبت از کودک با توجه به نیاز و شرایط خانواده در مراکز مراقبت از کودک ارائه می شود. این خدمات شامل مراقبت از کودک، آموزش شخصی کودک، تغذیه و شستشو، آموزش و بازی و در موارد خاص و بیماری های کودک، مراقبت و کار با شرایط خاص برای کودک است.

مطالب مرتبط :   مراقبت از کودک در منزل اندیشه

مراقبت از کودک سه ساله

واژهٔ کودک

در کنوانسیون حقوق کودک | سازمان ملل متحد ، کودک به هر انسانی که زیر هجده سال تمام باشد گفته می‌شود؛ مگر این که مطابق قانون حاکم بر آن شخص، سن کمتری برای رشد او مقرر شده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
همین الان تماس بگیرید!