انجام امور منزل اسلامشهر

انجام امور منزل جوادیه

انجام امور منزل اسلامشهر

انجام امور منزل اسلامشهر : اعزام خدمتکار برای انجام امور منزل ، نظافت منزل و خدمات آشپزی در منزل در تهران و اسلامشهر یکی از خدمات پرستار سلام با 3000 رضایتمندی مشتری  ،مجوز رسمی  و سه شعبه در تهران می باشد.

انجام امور منزل اسلامشهر

در قسمت زیر یکی از نمونه کارهای بخش خدمات اعزام خدمتکار و نظافتچی ، نیریوی کارگر منزل برای امور خانه داری نظافت منزل و آشپزی را با عنوان انجام امور منزل اسلامشهر مشاهده می نمایید.

نام نمونه کار 🍜 امور منزل و آشپزی : آقای مومنی

📌 توضیحات مرتبط با انجام امور منزل اسلامشهر : امور منزل و آشپزی برای خانواده دونفره مادر 60 ساله و پسر 43 ساله، منزل حدوداً 50 متری در اسلامشهر

💸 حقوق انجام امور منزل و آشپزی در اسلامشهر در تاریخ مهر ماه 1398 معادل : 6.300.000 تومان می باشد بای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان با پرستار سلام تماس بگیرید.

⏰ ساعت کاری خدمتکار در منزل استان تهران : شبانه روزی (جمعه تعطیل)

🏠 محدوده خدمات در منزل تهران : انجام امور منزل اسلامشهر

…………………. 🔸🔹🔸 ………………….

☎️ ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴

انجام امور منزل اسلامشهر
انجام امور منزل اسلامشهر

اسلامشهر

در زمان نگارش این متن شهرستان اسلامشهر دومین شهر پرجمعیت در استان تهران است. این شهر نوزدهمین شهر ایران از لحاظ جمعیت می‌باشد. این شهر پرجمعیت‌ترین شهری است که مرکز استان نمی‌باشد.

بر طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) مرکز آمار ایران این شهرستان در سال ۱۳۹۵ ، ۵۴۸٬۶۲۰ نفر جمعیت داشت که ۲۷۹٬۲۸۲ نفر آن مرد و ۲۶۹٬۳۳۸ نفر آن زن می‌باشند. اسلامشهر حدود  ۱۲ کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد.

پیشینه اسلامشهر

کهن‌ترین قنات ، مدرسه ، گرمابه همگانی ، آتشکده زرتشتیان باستان ( درنزدیکی ایرین ) و گردشگاه‌های ثروتمندان شهرنشین در روستای ضیاآباد بوده‌است. سالور به‌دلیل نزدیکی به رودخانه‌ی کن از آبادی‌های بسیار قدیمی و زیبا اسلامشهر بوده‌است. قاسم‌آباد و ایرین و چیچکلو و محمّدآباد چهارطاقی از دیگر آبادی‌های اسلامشهر بوده‌اند.

شهرستان اسلامشهر

شهرستان اسلامشهر با مساحت ۱۹۵ کیلومتر مربع، یکی از شهرستان‌های استان تهران است. این شهرستان در جنوب غربی استان تهران قرار دارد و مرکز آن شهر اسلام‌شهر است. این شهرستان از شرق و جنوب به ری از غرب به شهرستان بهارستان و از شمال غرب به شهریار محدود است.

مطالب مرتبط :   انجام خدمات نظافتی و آشپزی در منزل

موقعیت جغرافیایی اسلامشهر

شهرستان اسلامشهر یکی از شهرهای استان تهران ، در جنوب غربی شهر تهران بر سر راه ارتباطی جاده ساوه قرار گرفته و از طریق بزرگراه‌های قدیم و جدید تهران ساوه و همچنین راه آن تهران به جنوب کشور و سایر استان‌های همجوار ارتباط دارد.

فاصله آن تا مرکز شهر تهران حدود ۱۵ کیلومتر است. اسلامشهر در سال ۱۳۷۳ از سوی وزارت کشور به عنوان یکی از شهرستان‌های تابعه استان تهران اعلام شد.

وسعت شهرستان در حدود ۱۹۵ کیلومتر مربع است و دارای ۳ بخش ، ۴ دهستان و ۲۷ روستا است. این شهرستان در منطقه دشت آبرفتی جنوب غربی تهران واقع شده و ارتفاع آن از سطح دریا در حدود ۱۳۰۰ یا ۱۲۵۰ متر است. شهرستان اسلامشهر ، قطارشهری در حال احداث دارد.

انجام امور منزل اسلامشهر پرستار سلام

انجام امور منزل در اسلامشهر با پرستار سلام

آسودگی خاطر و تمیزی همیشگی

زندگی پرمشغله امروزی ، فرصت کافی برای رسیدگی به امور منزل را از بسیاری از افراد گرفته است. نظافت منزل ، آشپزی و سایر کارهای خانه‌داری ، زمان و انرژی زیادی را می‌طلبند که شاید در دسترس همه نباشد. در این شرایط ، استفاده از خدمات شرکت‌های خدماتی و پرستاری، می‌تواند راهگشا باشد.

شرکت پرستار سلام ، با ارائه خدمات تخصصی در زمینه انجام امور منزل در اسلامشهر، به شما کمک می‌کند تا از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنید و از تمیزی و نظم همیشگی منزلتان لذت ببرید.

خدمات شرکت پرستار سلام در اسلامشهر

شرکت پرستار سلام ، با سابقه درخشان در ارائه خدمات پرستاری و خدماتی در منزل ، طیف گسترده‌ای از خدمات را در زمینه انجام امور منزل در اسلامشهر ارائه می‌دهد.

این خدمات شامل موارد زیر می‌شوند

* نظافت منزل : نظافت کامل منزل ، شامل جاروبرقی ، گردگیری ، تمیز کردن سطوح ، شستشوی ظروف ، نظافت سرویس‌های بهداشتی و حمام و …

* آشپزی در منزل : پخت و پز انواع غذاهای ایرانی و خارجی با استفاده از مواد اولیه تازه و باکیفیت

* نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل : مراقبت از سالمندان عزیز در منزل ، شامل کمک به انجام امور روزمره ، حمام کردن ، تعویض لباس ، پخت و پز و …

مطالب مرتبط :   امور منزل و آشپزی ، تهران پارس

* نگهداری از کودک و نوزاد در منزل : مراقبت از کودکان در منزل ، شامل بازی ، مراقبت ، تغذیه و …

* انجام امور خرید کردن برای منزل تهران : خرید مایحتاج منزل ، از جمله مواد غذایی ، دارو و …

مزایای استفاده از خدمات شرکت پرستار سلام

* نیروهای مجرب و متخصص : شرکت پرستار سلام ، با دقت و وسواس فراوان ، مجرب‌ترین و متخصص‌ترین نیروها را با توجه به بازخورد کارفرماهای قبلی گلچین کرده است و برای انجام امور منزل در اسلامشهر اعزام می‌کند.

* قیمت مناسب : قیمت خدمات شرکت پرستار سلام ، با توجه به تعرفه‌های مصوب و با در نظر گرفتن شرایط و نیازهای شما تعیین می‌شود.

* ضمانت کیفیت : شرکت پرستار سلام ، کیفیت خدمات خود را تضمین می‌کند و در صورت عدم رضایت شما ، نسبت به رفع مشکل و جلب رضایت شما اقدام خواهد کرد و تنهایی شرکتی می باشد که ضمانت بازگشت وجه فوری دارد.

* سرویس‌دهی سریع و مطمئن : شرکت پرستار سلام ، در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت ، خدمات مورد نیاز شما را ارائه می‌دهد.

نتیجه‌گیری :

شرکت پرستار سلام ، با ارائه خدمات تخصصی در زمینه انجام امور منزل در اسلامشهر ، به شما کمک می‌کند تا از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنید و از تمیزی و نظم همیشگی منزلتان لذت ببرید، برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر ، با پرستار سلام تماس بگیرید.

کلمات کلیدی : انجام امور منزل اسلامشهر ، نظافت منزل اسلامشهر ، آشپزی در اسلامشهر ، پرستار سلام ، خدمات منزل ، شرکت خدماتی ، نظافت منزل ، پرستاری از سالمند ، نگهداری از کودک ، خرید منزل

تگ‌ها : # انجام امور منزل اسلامشهر # نظافت منزل اسلامشهر # آشپزی در اسلامشهر #پ رستار سلام # خدمات منزل # شرکت خدماتی # نظافت منزل # پرستاری از سالمند # نگهداری از کودک # خرید منزل

برای دریافت خدمات شرکت پرستار سلام

برای دریافت خدمات شرکت پرستار سلام ، می‌توانید از طریق شماره های زیر اقدام کنید…

تماس با پرستار سلام
نظافت منزل و آشپزی, نمونه کارها
نوشتهٔ پیشین
انجام خدمات منزل شهرک غرب
نوشتهٔ بعدی
انجام امور منزل پل رومی

محتوای مرتبط

انجام امور منزل قصر الدشت

انجام امور منزل قصر الدشت

امور منزل و آشپزی ، شهر زیبا

امور منزل و آشپزی ، شهر زیبا

انجام امور منزل و آشپزی در حکیمیه

انجام امور منزل و آشپزی در حکیمیه

نمونه کارهایی از خدمات پرستار سلام

مربی کودک 7 ساله شهرک غرب

مربی کودک 7 ساله شهرک غرب

امور منزل و آشپزی در زعفرانیه

امور منزل و آشپزی در زعفرانیه

تزریقات در میدان امام خمینی

تزریقات در میدان امام خمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
همین الان تماس بگیرید!